2.martā Gulbenes sporta centrā norisinājās „Gulbenes sporta centra volejbola kauss”, kurā piedalījās 7 komandas: Lizums (Gulbenes novads), Zeltiņi, Čiekuri (abas no Alūksnes novada), ESKETIT, Bērzpils, Robežsardze (visas trīs no Balvu novada) un Ļaudona (Madonas novads).

volis sp c

Komandas tika sadalītas divas apakšgrupās un aizvadīja viena apļa spēles divos setos līdz 21 punktam. Pēc grupu spēlēm abu grupu spēcīgākās divas komandas kvalificējās pusfnāliem. Pirmajā pusfināla spēlē tikās „Ļaudona” un „Zeltiņi”. Visas spēles garumā Ļaudonas komanda cīnījās par katru bumbu aizsardzībā un demonstrēja labu sniegumu uzbrukuma, rezultātā izcīnīta uzvara 2:0 (21:18; 21:16). Otrajā pusfināla spēlē tikās „Bērzpils” un „Lizums”. Drošu uzvaru izcīnija Lizuma komanda rādot atzīstamu sniegumu uzbrukuma, rezultātā 2:0 (21:16; 21:10). Cīņā par trešo vietu spēkiem mērojās „Zeltiņi” un „Bērzpils”, lai noskaidrotu spēles uzvarētāju bija nepieciešami trīs seti. Pirmajā setā pārāka bija Zeltiņu komanda. Līdzīgā cīņā otrajā un trešajā setā pārāki izrādījās Bērzpils komanda, 2:1 (17:21; 21:17; 15:13). Fināla spēle solījās būt aizraujoša, jo spēkiem mērojās abu grupu pirmās vietas: „Lizums” un „Ļaudona”. Turpinot rādīt labu sniegumu gan aizsardzībā, gan uzbrukuma līdzīgā cīņā Gulbenes sporta centra volejbola kausu izcīnīja Ļaudonas komanda, 2:0 (21:15; 21:19).

Gulbenes sporta centra volejbola kausu organizēja biedrība „1stPlace” sadarbībā ar Gulbenes sporta centru. Organizatori saka lielu paldies Gulbenes sporta centra direktoram: Ziedonim Lazdiņam un personālam, par mūsu idejas atbalstīšanu un visām komandām par piedalīšanos turnīrā.

Biedrības "1stPlace"
valdes loceklis
Elvijs Stībelis