Latvijas meiteņu čempionāta finālā U-14 grupā FB Gulbene komanda izcīnīja 3.vietu un bronzas godalgas.

Pirmajā izslēgšanas spēlē mūsu komanda viegli ar 4:0 uzvarēja FK Bandava. Vārtus guva Ance Katane, Agate Katane, Estere Tīna Sokirka un Krista Kristīne Brence. Pusfināla spēle ar Rēzeknes BJSS izvērtās ļoti dramatiski. Pirmajā puslaikā mūsu futbolistes nonāca vadībā ar 3:1, bet otrajā spēles daļā veiksme mūs pameta. Vairākas kļūdas aizsardzībā un pretinieces panāca jau 4:3 savā labā. Pāris minūtes pirma spēles noslēguma rezultāts kļuva 4:4. Jau likās, ka būs pēc spēles soda sitieni. Tomēr nē -  mūsu meitenes raidīja bumbu … savos vārtos un 4:5. Dramatisks un nepelnīts zaudējums. Divus vārtus šajā spēlē guva Agate Katane, pa vieniem Viktorija Žižijana un Ance Katane. Spēle par trešo vietu ar FK Dinamo Rīga nekādas problēmas nesagādāja. Viegla uzvara ar 3:0 un 3.vieta. Uzvarot pusfinālā rēzeknietes, mūsu meitenes reāli pretendēja uz pirmo vietu. Pēdējā spēlē divus vārtus guva Agate Katane, vienus Simona Krieva. Bez minētajām futbolistēm FB Gulbene komandā spēlēja Astra Nikola Mazjāne, Krista Samanta Bisenice, Anda Katane, Diāna Vīksniņa un Valērija Vīksniņa. Labākās spēlētājas balvu saņēma E.T.Sokirka. Labāko vārtu guvēju sarakstā Agate ar 10 vārtiem bija otrā, bet Simona ar 9 vārtiem trešā vietā. Finālā Rēzeknes BJSS pēc spēles soda sitienos pārspēja Rīgas FS. Gulbenietes turnīra gaitā guva visvairāk vārtus – 27. Komandas treneri Mareks Kozlovskis un Justīne Skudra.

Vislielākais paldies no meitenēm, viņu vecākiem un treneriem, Gulbenes novada domes priekšsēdētājam Normundam Audzišam, kurš personīgi atrada risinājumu finansiālajam atbalstam meiteņu dalībai Latvijas čempionātā.

Tagad meitenēm būs neliela atpūta, bet marta nogalē gatavosimies starptautiskajam telpu futbola turnīram, kurš notiks 6.aprīlī Stāķu sporta namā. Piedalīsies astoņas vai deviņas komandas. Divas no tās būs no Igaunijas.

A.Martusevičs