7.martā Vidzemes čempionātā hokejā Gulbenes komanda uzsāka “play off” turnīru. Tā kā regulārajā čempionātā gulbenieši izcīnīja II vietu, tad pretī stājās trešās vietas ieguvēji “HK Vilki” (Valmiera) vienība. Sacensību nolikums paredz, ka “play off” drīkst spēlēt tie spēlētāji, kuri regulārajā čempionātā piedalījušies vismaz septiņās spēlēs un tādi “HK Gulbene/SCO” ir 19.

“Play off” turnīra I kārta jeb pusfināls tiek aizvadīts līdz vienas komandas divām uzvarām.

Spēli sākām ar to, ka I perioda pirmajā minūtē izvirzījāmies vadībā. Vārtus guva Sandis Vītols, asistējot Kārlim un Jānim Sudrabiem. Diemžēl trešajā un ceturtajā minūtē tika ielaisti divi vārti. Kā rezultātā palikām iedzinēju lomā. Pirmā perioda beigās izdevās izlīdzināt rezultātu 2:2, to izdarīja Ilmārs Suhānovs pēc Gata Stūra piespēles.

II perioda sākumā saņēmām aukstu dušu, jo sestajā minūtē “HK Vilki” guva trešos vārtus, bet turpinājums izvērtās pozitīvs mums. Astotajā minūtē izlīdzinājām rezultātu 3:3 - vārtus guva Reinis Sudrabs no Mika Kupriša piespēles. Un otrā perioda trīspadsmitajā minūtē Gulbenes komandu vadībā izvirzīja S.Vītols, tā noslēdzot II periodu ar vadību 4:3.

Diemžēl III perioda sākums atkal izvērtās mums neveiksmīgs, jo ielaidām divus vārtus ceturtajā un vienpadsmitajā minūtē, paliekot iedzinējos ar rezultātu 4:5. Nepilnas divas minūtes pirms mača beigām izlīdzinājām rezultātu 5:5. Vārtus guva I.Suhānovs, asistējot G.Stūrim un Andim Augulim. Tā arī noslēdzās spēles pamatlaiks. Sekoja pēcspēles metieni un, lai noskaidrotu uzvarētāju, bija nepieciešami 12 pēcspēles metieni. Gulbeniešiem ar realizētu pēcspēles metienu izcēlās S.Vītols un R.Sudrabs. Izšķirošo metienu realizēja Sandis Vītols, atnesot “HK Gulbene/SCO” pirmo uzvaru “play off” pusfinālsērijā.

Otrā spēle, kas varētu būt izšķirošā, notiks 14.martā Vidzemes Olimpiskajā centrā,” par izcīnīto uzvaru stāsta Gulbenes komandas spēlētājs Dzintars Vasiļjevs.