9.martā Daugavpilī notika Latvijas cīņas federācijas organizētās Latvijas meistarsacīkstes junioriem (U17), kur piedalījās arī mūsu novada cīkstone Raivita Timofejeva (svara kategorijā līdz 76 kg), kur izcīnīja 2.vietu.
R.Timofejevai cīņas bija ar jau zināmām pretiniecēm. Raivitai cīņa bija ar pieredzējušu cīkstoni un no šīs cīņas bija atkarīgs sacensību gala rezultāts. Šajā cīņā Raivita izvēlējās uzbrukt pirmā, bet pieredze pretiniecei ļāva izvairīties no tvērieniem. Raivita cīņā pieļāva kļūdu, ko pretiniece nekavējoties izmantoja. Tālākajā cīņā Raivita centās atgūt zaudētos punktus, bet tas neizdevās. Nākošajās cīņās Raivita, pārmetot pretinieces sev pāri, guva uzvaras gan noturot pretinieces uz lāpstiņām, gan gūstot 10 punktu pārsvaru.
23.februārī Bauskā notika Latvijas cīņas federācijas organizētās Latvijas meistarsacīkstes kadetiem (U17), kur piedalījās arī mūsu novada cīkstone Raivita Timofejeva (svara kategorijā virs 73 kg), kur izcīnīja 1.vietu un kļuva par Latvijas čempioni.
R.Timofejeva piedaloties Latvijas meistarsacīkstēs pārstāv mūsu novada biedrību “Gulbene wrestling”.
R.Timofejeva šobrīd dzīvo un trenējas Rīgā biedrības “V.Freidenfelda Latvijas brīvās cīņas sporta kluba internāts” treneru Armanda Zvirbuļa un Ivara Drupas vadībā.
Šobrīd viņa gatavojas piedalīties starptautiskā turnīrā, kas notiks Rīgā 15.-17.martā. Rīgā.

Atis Jencītis