Drukāt

Sestdien, 11.maijā biedrības “Gulbene wrestling” cīkstoņi piedalījās Priekuļu novada sacensībās brīvajā cīņā, kas notika Priekuļos. Sacensībās piedalījās 115 cīkstoņi kas dzimuši  2008.gadā un jaunāki.

IMG 20190511 161034

Sacensības bija organizētas, lai katram būtu iespēja cīnīties vismaz divas cīņas. Konkurence svara kategorijā, kur startēja mūsu cīkstoņi bija vislielākā. Šajās sacensībās piedalījās daudz spēcīgu gan Latvijas, gan Igaunijas jauno cīkstoņu, kuri visi gribēja uzvarēt. 

No biedrības “Gulbene wrestling” sacensībās piedalījās divi cīkstoņi – Raitis Pušķis (svara kategorijā līdz 38kg) un Daniels Buliņš (svara kategorijā līdz 29kg).

D.Buliņam šīs bija pirmās sacensības un pirmā cīņa bija ar vecāku un spēcīgāku pretinieku, kur piedzīvoja pirmo zaudējumu. Nākošajā cīņā D.Buliņš, sastopoties ar sava vecuma cīkstoni, bija pārvarējis apmulsumu un, veiksmīgi izvairoties no bīstamām situācijām, guva punktus. D.Buliņam pieredzes trūkums neļāva noturēt pārsvaru un, zaudējot otro cīņu, D.Buliņam sacensības beidzās.

R.Pušķis pirmās divas cīņas uzvarēja pēc punktiem. R.Pušķim bija iespējas savus pretiniekus noturēt uz lāpstiņām, tikai pretiniekiem izdevās izslīdēt no tvērieniem. Pirmās cīņas bija ilgas un grūtas un R.Pušķim pietrūka spēka finālcīņās. R.Pušķis, zaudējot tikai turnīra uzvarētājiem, izcīnīja 3.vietu.   

IMG 20190511 160921

Uz šīm sacensībām nolēmām braukt, lai pārbaudītu puišu vēlmi cīnīties un apgūtās prasmes. Mūsu zēniem bija iespējams gūt vairāk uzvaru, tikai pietrūka cīņu pieredzes. Cīņas sporta veidā, lai paaugstinātu meistarību un gūtu pieredzi cīņā ar nepazīstamiem pretiniekiem, ir jāpiedalās sacensībās. 

Atis Jencītis