Gulbenes stadionā aizvadītas pirmās spēles Latvijas meiteņu futbola čempionāta U-14 grupā. FB Gulbene komanda izcīnīja divas uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu.

Pirmajā spēlē mūsu meitenes sacentās ar Rēzeknes BJSS. Spēles gaitu kontrolēja mūsējās un nonāca vadībā ar 2:0 (vārtus guva Anda un Agate Katanes). Spēles otrajā daļā tika pieļautas vairākas kļūdas, kuru rezultātā pretinieces panāca 2:2, bet pašā izskaņā vēl vieni ielaisti vārti un nepelnīts zaudējums ar 2:3. Otrajā sacensībā ar FK Tukums 2000 viešņu pretestība jau bija stiprāka. Pirmais puslaiks 0:0, bet otrajā puslaikā trīs precīzi Andas Katanes sitieni un uzvara ar 3:0. Trešajā spēlē pretī nāca FK Dinamo Rīga/Babīte komanda, kuru rindās spēlē trīs Latvijas jaunatnes U-15 izlases dalībnieces. Spēles gaita gan neliecināja, ka mūsu meitenes ar kaut ko atpaliktu no izlasē esošajām. Vienīgi auguma centimetri pretiniecēm bija iespaidīgi. Rezultāts mainījās sekojoši – 0:1, 1:1 (Anda Katane), 2:1 (Agate Katane), 2:2, 3:2 (Agate Katane). Rezultātā kārtīga darba uzvara ar 3:2! FB Gulbene komandā spēlēja arī Ance Katane, Amanda Timoško, Estere Tīna Sokirka, Krista Samanta Biseniece, Ērika Logina, Valērija Vīksniņa un Diāna Vīksniņa. Pārējo spēļu rezultāti. Rīgas FS – FK Tukums 2000 6:0, Rēzeknes BJSS – FK 33/Ķegums 10:0, FK Dinamo Rīga/Babīte – Rēzeknes BJSS 2:0. Rīgas FS – FK 33/Ķegums 13:0. Nākamās spēles notiks 13.jūnijā Piņķos, kur mūsu komanda sacenrīsies ar FK 33/Ķegums un Rīgas FS futbolistēm.