Pilsētas svētku ietvaros 27.jūlijā Gulbenes stadionā risinājās Gulbenes novada kausa izcīņas sacensību smilšu volejbolā trešā-noslēdzošā kārta. Uz 3.kārtu smilšu volejbolā pulcējās sešas dāmu komandas un septiņas kungu komandas. Dāmām par uzvarētājām kļuva komanda “LID” (Inese Ubaga/Liene Ķikuste/Daiga Ņikitina), savukārt kungiem uzvaras laurus plūca duets no Alūksnes “Pūt un palaid!” (Intars Dambis/Rihards Zvejnieks).

Dāmu komandas izspēlēja apli, kā rezultātā visās spēlēs uzvarēja un arī šajā posmā izcīnīja pirmo vietu komanda “LID”. Otro vietu izcīnīja duets “Divas” (Ilze Latika/Marina Vīksniņa), jāpiebilst, ka viņas arī iepriekšējos abos posmos ierindojās otrajā pozīcijā. Trešo vietu ieguva jaunās volejbolistes “Pludmales patruļa” (Rēzija Ziediņa/Agate Katane).

Kungi tika sadalīti divās apakšgrupās, no kurām divas labākas: “Pūt un palaid!”, Mīkstie”, Vasiļjevs/Bārdulis un Litene turpināja cīņu par goda pjedestālu. Pusfinālā Pūt un palaid! Ar rezultātu 21:15 pārspēja Liteni, bet Vasiļjevs/Bārdulis sīvā cīņā ar rezultātu 23:21 uzvarēja Mīkstos. Cīņā par trešo vietu Mīkstie (Kristers Kanaviņš/Jānis Pajats) ar rezultātu 21:6 bija pārāki pār Liteni un nodrošināja trešo vietu. Bet finālmačā par pirmo vietu Pūt un palaid! (I.Dambis/R.Zvejnieks) ar rezultātu 21:16 pārspēja duetu Vasiļjevs/Bārdulis.

Kopvērtējumā dāmu konkurencē par uzvarētājām kļuva duets “Divas” (Ilze Latika/Marina Vīksniņa), S 35+ grupā pirmajā vietā LID (Inese Ubaga/Liene Ķikuste/Daiga Ņikitina), otrajā vietā – “Rudzupuķes” (Inita Medne, Iluta Rudzīte, Solvita Vīcupa-Ulme, Dzintra Andrejeva), Jaunietēm S 18 grupā par uzvarētājam kļuva “Pludmales patruļa” (Rēzija Ziediņa, Agate Katane), bet otrajā vietā “Mikasa” (Alise Līva Razanova, Sonora Zediņa, Alise Beča).

Kungiem triumfēja komanda “Mīkstie” (Kristers Kanaviņš/Ralfs Skopāns/Jānis Pajats), tikai par vienu punktu atpalika un otro vietu ieguva duets “Bārdulis/Vasiļjevs), bet trešo vietu izcīnīja Litene (Roberts Platais/Kārlis Mucenieks/Mārtiņš Mohovikovs).

Dace Anča