Pilsētas svētku ietvaros 26.jūlijā trešo gadu pēc kārtas vēlā vakara stundā norisinājās “Nakts orientēšanās”, pulcējot 16 velokomandas un 11 skrējēju komandas. Šogad orientieristiem pilsētas teritorijā bija jāatrod 10 objekti velokomandām un 7- skrējējiem. Par ātrāko skrējēju – orientieristu komandu izvērtās sīva cīņa, tomēr par pāris sekundēm ātrāki izrādījās un pirmo vietu ieguva trio “Turkāņi” (Kristaps Teicis, Kristīne Krevica un Agita Kozule), kas distanci veica 33:16. Ar rezultātu 33:20, otro vietu ieguva dāmu komanda “2T un 2 E” (Indra Tišanova, Evita Taurene, Eva Groševa). Trešo vietu izcīnīja “Tūlīt būsim – vairs nav tālu!” (Kaspars Vīksniņš un Zaiga Gržibovska) – 35:03.

{gallery]/zinas/2019/sports/naktso/{/gallery}

Veloorientieristu konkurencē par uzvarētājiem kļuva trio “Džokeri” (Mareks Turlajs, Normunds Smirnovs, Artūrs Maļiks), rezultāts 27:56. Otro vietu izcīnīja “1st place” (Jānis Stībelis, Vjačeslavs Avdejevs, Andris Kremkovs, rezultāts 32:50), bet trešajā vietā kvartets “Mazais VeloRīts” (Oskars Jaunbērziņš, Valters Mūrnieks, Rihards Berkolds, Raivo Berkolds), rezultāts 33:03.

Ar veicināšanas balvu tika sveikta komanda “Bēbīši”, kuras sastāvā bija 5 mēnešus veca meitenīte, kā arī kuplākā ģimene – Sniķu. Balva tika pasniegta arī komandai, kura pieteicās sacensībām pirmā – “KarLux&Partneri).

Paldies jauniešu centram “Bāze” par aktīvu līdzdalību sacensību organizēšanā.

Dace Anča