2019.gada 27.jūlijā "Gulbenes K.S.P." Sporta kluba spēka trīscīņas desmit sportisti startēja Ķekavas novada čempionātā svaru stieņa vilkšanā no zemes (individuāli un pāriem), Latvijas kausa 11.posmā. Komandu vērtējumā tika izcīnīta 1.vieta, kā arī šogad Latvijas kausa spēka trīscīņas kopvērtējumā mēs esam spēcīgākā komanda Latvijā!

Kekavas cempionats vilkme 27.07.2019 136

Open grupā: svara kategorijā līdz 59 kg 1.vietu izcīnīja Rolands Cīrulis ar rezultātu 130 kg.

Svara kategorijā līdz 66 kg 1.vietu ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja Andreijs Šilo ar rezultātu 215 kg.

Svara kategorijā līdz 93 kg 2.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 217,5 kg.

Svara kategorijā līdz 120 kg 1.vietu izcīnīja Ints Sīlis ar rezultātu 165 kg.

Veterānu V40 grupā: 3.vietu izcīnīja Ēriks Veldre ar rezultātu 210 kg.

Veterānu V50 grupā: 2.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 160 kg.

Veterānu V60 grupā: 3.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 130 kg.

Jauniešu grupā: 2.vietu ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja Gundars Uzuliņš ar rezultātu 180 kg.

Junioru grupā: 1.vietu izcīnīja Rihards Pavlovs ar rezultātu 215 kg, 2.vietu izcīnīja Dagnis Cibulis ar rezultātu 220 kg.

Pāru svaru stieņa vilkšanā no zemes: svara kategorijā līdz 210 kg 2.vietu izcīnīja Rihards Pavlovs/Dagnis Cibulis ar rezultātu 370 kg, 3.vietu izcīnīja Ints Sīlis/Ēriks Veldre ar rezultātu 290 kg.