Drukāt

Jau ceturto gadu pēc kārtas tiek rīkotas Gulbenes Power Games un ar katru gadu dalībnieku skaits un pārstāvēto pilsētu skaits pieaug. Kopumā šogad sacensībās piedalījās 51 dalībnieks no dažādiem Crossfit klubiem Latvijā.  Šogad tika izveidotas piecas grupas – sporta klase vīri, sporta klases sievietes, komandu klase, tautas klases vīri un junioru klase. Visu dalībnieku spēks, veiklība un izturība tika pārbaudīta dažāda veida vingrinājumu kompleksos, kuros bija iekļauta smagatlētika, airēšanās, sprints, svarabumbas, pievilkšanās, kross, pumpēšanās un vēl citi dažāda veida vingrinājumi. Sacensību disciplīnas tika izvietotas gan sporta centra iekštelpās, gan sporta centra stadionā kā arī Spārītes parkā.

Sacensību rezultāti:

Sporta klases vīru grupā –

1.vieta Uvis Vasiļenko - CF Andrejsala

2.vieta Jānis Jurgelevičs - CF Andrejsala

3.vieta Ilvars Glāznieks -Gulces Gēns

Sporta klases sieviešu grupa –

1.vieta Sandra Garklane - CF Jugla

2.vieta Katrīna Sirmā - CF Rīga

3.vieta Marija Plāne - CF Jēkabpils

Tautas klases vīru grupa –

1.vieta Kārlis Vanags – Gulbene

2.vieta Sergejs Jeršeslavcevs - Cf Jēkabpils

3.vieta Ivo Cīrulis - Body factory

Komandu grupa –

1.vieta Armands Zvirbulis, Anastasija Grigorjeva, Daniels Miltins - Gulbenes Rajons

2.vieta Inga Fogele, Kalvis Čekovs , Eduards Irbe -Body Factory 1

3.vieta Ivars Martinovs, Terēze Peniķe, Aleksejs Kušpelo - Crossfit Juglas Vilki

Junioru grupa –

1.vieta Reinis Šūmanis - Cf Jugla

2.vieta Kristaps Ostrovskis - Cf Jēkabpils

3.vieta Vita Bindukai

Esmu arī ļoti lepns par diviem dalībniekiem – Ilvars Glāznieks, kurš izcīnīja 3. vietu Sporta klases vīru grupā un Ansis Jundzis, kurš izcīnīja 5. vietu tautas klases vīru grupā. Ar šiem vīriem jau gandrīz gadu kopā trenējamies un šīs bija pirmās nopietnās sacensības viņiem šajā sporta veidā.

Lai gan tikko aizvadīts šī gada pasākums  jau tiek plānotas nākošā gada sacensības un domātas jaunas idejas, jo negribas apstāties pie sasniegtā.

Vēlos pateikt milzīgu paldies ikvienam, kas piedalījās pasākuma organizēšanā un ikvienam atbalstītājam. Ir prieks par atsaucīgiem cilvēkiem, kas ir snieguši palīdzību realizēt šo pasākumu jau ceturto gadu pēc kārtas.

Jānis Ginevičs