2019.gada  24.augustā Gulbenē norisinājās Gulbenes pilsētas atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus (BLADESPORT KAUSS), Latvijas kausa 12.posms. Šajās sacensībās kopā piedalījās 42 sportisti, bet "Gulbenes K.S.P." Sporta kluba komandu pārstāvēja trīspadsmit atlēti. Komandu vērtējumā tika izcīnīta 1.vieta.

Gulbenes pilsetas cemp. Bladesport kauss sp.g. 24.08.2019 323

Sieviešu grupā: svara kategorijā līdz 52 kg 1.vietu izcīnīja Danīna Krūmiņa ar rezultātu 45 kg, 2.vietu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 40 kg, svara kategorijā līdz 63 kg 1.vietu izcīnīja Alīna Antipova ar rezultātu 60 kg, absolūtajā vērtējumā 2.vieta.

Open grupā: svara kategorijā līdz 66 kg 1.vietu izcīnīja Pēteris Bērziņš ar rezultātu 90 kg, svara kategorijā līdz 74 kg 3.vietu izcīnīja Armands Apinis ar rezultātu 87,5 kg, svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 100 kg, svara kategorijā līdz 120 kg 2.vietu izcīnīja Ints Sīlis ar rezultātu 70 kg.

Jauniešu grupā: 1.vietu izcīnīja Rihards Siraks ar rezultātu 82,5 kg, 2.vietu izcīnīja Rolands Cīrulis ar rezultātu 80 kg.

Junioru grupā: 2.vietu izcīnīja Mareks Jaņuns ar rezultātu 95 kg.

Veterānu V40 grupā 3.vietu izcīnīja Raivis Bogdanovs ar rezultātu 145 kg.

Veterānu V50 grupā 1.vietu izcīnīja Vilnis Lamsteris ar rezultātu 122,5 kg.

Veterānu V60 grupā: 2.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 67,5 kg.