IMG 20191003 WA0001

3.oktobrī Rīgā, „Elektrum” Olimpiskajā centrā, norisinājās Latvijas Republikas finālsacensības futbolā meitenēm. Turnīrs aizsākās ar lāpas un Latvijas Speciālās Olimpiādes karoga ienešanu, kas tika uzticēta Rīgas pašvaldības policistiem un  sportisiem no Lielplatones, Sveķu, Kokneses un Limbažu novada skolām.  Sacensības ar svinīgo uzrunu atklāja Latvijas Futbola Federācijas prezidents Kaspars Gorkšs.

Sacensībās piedalījās 16  komandas no speciālajām izglītības iestādēm, tai skaitā vieskomanda no Lietuvas. Pēc priekšsacīkstēm Sveķu pamatskolas komanda iekļuva finālčetriniekā (Sveķi, Lielplatone, Smiltene, Spāre).  Tad komandām sākās cīņa  par medaļām un kausiem. Pēc apļa turnīra I. vietu un republikas kausu izcīnīja Sveķu komanda, atstājot aiz sevis Lielplatones komandu (II. vieta), Smiltenes komandu (III. vieta) un Spāres komandu (IV. vieta).

Noslēgumā komandas tika apbalvotas ar LSO medaļām un kausiem, katra komanda balvā saņēma 5 futbola bumbas. Latvijas Futbola Federācija savukārt apbalvoja katras komandas vārtsargu, dāvinot futbola cimdu pāri.

G.Adamoviča