19.oktobrī Rīgā notika Rīgas atklātās meistarsacīkstes brīvajā cīņā, kurās piedalījās 2004.-2008.gadā dzimušie sportisti.

Turnīrā piedalījās 6 biedrības “Gulbene wrestling.” trenera Ata Jencīša trenētie mazie cīkstoņi – Mikus Rukmanis (svara kategorijā līdz 85kg), Artis Jencītis (svara kategorijā līdz 38kg), Aleks Piebalgs (svara kategorijā līdz 41kg), Daniels Piebalgs (svara kategorijā līdz 55kg), Gustavs Kārlis Janovskis (svara kategorijā līdz 60kg), Rihards Rakickis (svara kategorijā līdz 66kg). Sacensībās katram bija iespēja cīnīties vismaz divas cīņas. Daļai mūsu cīkstoņu šīs bija pirmās sacensības, kur viņu uzdevums bija nepadoties pārspēka priekšā un cīnīties ar pilnu atdevi, ko viņi arī izpildīja.

Rezultātā M.Rukmanis izcīnīja 3.vietu, D.Piebalgs-3.vietu, G.K.Janovskis- 3.vietu, R.Rakickis-3.vietu, A.Jencītis-8.vietu, A.Piebalgs-6.vietu.

Sevišķi aizraujoša D.Piebalga cīņa par trešo vietu, kad viņš parādīja, ka nav gatavs piekāpties. Cīņai ritot ar mainīgām sekmēm, D.Piebalgs pēdējās sekundēs izdarīja metienu un guva viena punkta pārsvaru, kas viņam pirmajās sacensībās deva 3.vietu.    

Visi mūsu cīkstoņi šoreiz parādīja vēlmi cīnīties. Cīņās bija redzams mūsu cīkstoņu satraukums un cīņu pieredzes trūkums. 

Pēc sacensībām, neatkarīgi no uz paklāja pārdzīvotā, visi bija priecīgi par iespēju piedalīties un rezultātu. Tas viņiem pastiprināja vēlmi turpināt trenēties.

Atis Jencītis