IMG 20191105 WA0001Līdz ar 2019. gada Latvijas motokrosa federācijas apbalvošanas pasākumu Tirzas pagasta motosportisti ir noslēguši šī gada sezonu.

Tirzas pagasta motokrosa braucējiem Mārtiņam Jēgeram, Atim Vilnim, Jānim Jēgeram un Emīlam Kazulim šīs sezonas mērķis bija piedalīties visos Latvijas Nacionālā kausa posmos un arī visos Sēlijas kausa posmos.

IMG 20191105 WA0000

Protams, tika arī startēts dažādās citās sacensībās – Enduro krosā, Dimantu kausā, kā arī Latvijas čempionātā iesācēju klasē.

Mārtiņam šī bija trešā pilnvērtīgā sezona, Atim otrais gads, kad sācis startēt motokrosa sacensībās, bet Jānim un Emīlam pirmā sezona, startējot sacensībās.

Sezona izvērtās ļoti veiksmīga un tika uzkrāta milzīga pieredze turpmākajām sacensībām.

Latvijas Nacionālā kausa kopvērtējumā Mārtiņš Jēgers izcīnīja 12. vietu MX B grupā un Sēlijas kausa kopvērtējumā tika izcīnītā 3. vieta.

Atis Vilnis Latvijas Nacionālajā kausā MX D grupas kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu un Sēlijas kausā 8. vieta.

IMG 20191105 WA0002

Abiem sportistiem bija jāierodas uz apbalvošanas ceremonijām, lai saņemtu kopvērtējumā izcīnītos kausus.

26.oktobrī Ilūkstes novadā Eglaines pagastā atpūtas bāzē “Saliņas” notika apbalvošanas pasākums Sēlijas kausam.

2.novembrī Rīgā Kultūras un atpūtas pilī “Ziemeļblāzma” notika Latvijas Motokrosa federācija laureātu apbalvošanas pasākums.

Paldies sportistiem – Mārtiņam Jēgeram, Atim Vilnim, Jānim Jēgeram un Emīlam Kazulim, kas ar savām privātajām finansēm, savu neatlaidību, gribasspēku un patiku pret šo sportu aizstāvēja Tirzas pagasta godu, popularizēja motokrosu Gulbenes novadā, kā arī pārstāvēja Latviju starptautiskās sacensībās kaimiņu valstīs Igaunijā un Lietuvā.

Mārcis Rudzītis,
sporta organizators Tirzas pagastā