Drukāt

9.novembrī Gulbenes sporta centrā norisinājās Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēles, kas vienkopus pulcēja 33 komandas, uzstādot nebijušu rekordu. Ap 400 dalībniekiem sacentās 10 sportiskās un atraktīvās disciplīnās.

Par 23. Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēļu uzvarētājiem kļūva salons “Stils”. Otro vietu ieguva “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”, kas arī pirmā pieteicās sacensībām. Godalgotajā trešajā vietā ierindojās “Pašvaldības policija” komanda. Ceturtajā vietā ierindojās jaunizveidotā pārvalde “Gulbenes novada Sporta pārvalde”. Piektajā vietā palika biedrība “Velofans” un sešnieku noslēdza “Gulbenes novada pašvaldības administrācija”.

Pirmo reizi tika pasniegta simpātijas balva no reklāmas ražotnes “SLB” – sportiski radošajai komandai “Pincetes un cēlāji” (Gulbenes zobārstniecība).

Katrā disciplīnā tika noteikts savs uzvarētājs:

“Kameras stiepšana”- trešo vietu ieguva “SFĒRA + VUGD” apvienotā komanda. Otrajā vietā palika “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” un uzvaru svinēja “Gulbenes nami”.

“Gulbenes MOTO kausa izcīņa”- trešo vietu ieguva “SFĒRA + VUGD” apvienotā komanda. Otrajā vietā palika salons “Stils”, bet uzvaras laurus plūca “Rubate metal”.

“Aladins ar bumbu”- trešo vietu ieguva “Gulbenes novada pašvaldības administrācija” , otro vietu “E.Gulbja laboratorija” un pirmo vietu “LPKS VAKS”.

“Aiznes Gjensidige”- trešā vieta “Gulbenes novada BJSS”, otrā vieta “Dimdiņi” un par attapīgumu atalgota ar pirmo vietu tika komanda “Mēnestiņi”.

“Veiklā bumbiņa”- trešo vietu ieguva “Dimdiņi”, otrajā vietā palika biedrība “VeloRīts” un pirmo vietu ieguva “Pašvaldības policija”.

“JENGA”- trešo vietu ieguva komanda “LPKS VAKS”, otro vietu ieguva biedrība “Velofans” un ar pārsteidzošu veiksmi, izvelkot pirmo kauliņu, uzvarēja komanda “Pašvaldības policija”.

“Smagie pleci”- tika vērtēti individuālie rezultāti, viena kunga un vienas dāmas rezultātu summējot kopā. Trešo vietu ieguva “Gulbenes novada Sporta pārvalde”, otrajā vietā palika “Skrīveru saldumi” un visilgāk riepu noturēja “SFĒRA + VUGD” apvienotā komanda.

“Mīnas zem kājām” – uzticoties viens otram, trešo vietu ieguva “LPKS VAKS”, otrajā vietā palika “Valsts policijas Gulbenes iecirknis” un labāk klausoties otru komandas biedru, pirmo vietu ieguva “Gulbenes novada Sporta pārvalde”.

Vadītāju sacensības “Zvaigznītes acīs” - vīriešu konkurencē trešo vietu ieguva “SFĒRA + VUGD” apvienotās komandas pārstāvis, otrajā vietā palika salons “Stils” pārstāvis, bet stabilākais un ātrākais izrādījās “Velofans” pārstāvis. Sieviešu konkurencē - trešā vieta “ALD Automotive”, otrajā vietā palika “LPKS VAKS” un starp sievietēm ātrākā bija “Rubate metal” pārstāve.

Ar komandu stafeti mēs noslēdzām sacensību dienu un trešajā vietā ierindojās “Gulbenes novada pašvaldības administrācija”, otrā vieta “Gulbenes novada Sporta pārvalde”, bet vissaliedētāk un ātrāk visu izpildīja “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”.

Kā katru gadu norisinājās arī dažādas sportiskas aktivitātes bērniem, kuriem balvas jau 11 gadu bija sarūpējuši „ADB Gjensidige” un pirmo reizi ar vitamīniem apdāvināja “Mēness aptieka”.

Sacensību organizatori saka lielu paldies visām iestādēm, uzņēmumiem un organizācijām par lielo atsaucību un saliedētību. Tiesnešiem par atbildīgu darbu, kā arī pagājušā gada uzvarētājkomandai biedrībai “Gulbenes MOTO” par sporta spēļu veiksmīgu norisi. Paldies arī visam Sporta pārvaldes personālam par vietas sagatavošanu, lai uzņemtu dalībniekus. Paldies līnijgrupas “Raganiņas” dejotājām un foto studijas “Milze” fotogrāfei Ilzei.

Liels paldies sacensību atbalstītājiem: Gulbenes novada pašvaldībai, reklāmas ražotnei “SLB”, “ADB Gjensidige”, personīgi Arnim Dzerkaļam, “ALD Automotive”, personīgi Rolandam Vāceram, “Mēness aptieka”,SIA “Dimdiņi”,SIA “Skrīveru saldumi”, “LPKS VAKS”, SIA “Flora Magnolija” kafejnīcai.

Jānis Stībelis