Pirmo spēli Latvijas ZA reģiona telpu futbola čempionātā izcili aizvadīja Gulbenes novada komanda. Izbraukumā ar 8:0 tika sagrauti Madonas BJSS futbolisti.

Mūsu komanda šajā sezonā veidota no novada labākiem futbolistiem, kuri pārstāv Lizuma, Līgo, Jaungulbenes, Stradu, Stāmerienas, Litenes un Rankas pagastus, kā arī Gulbenes pilsētu un Gulbenes BJSS. Komandas galvenais treneris ir Kaspars Usāns, viņam palīdz Raitis Šolins un Mareks Kozlovskis. Komandas uzdevums ir apvienot jaunos un pieredzējušos futbolistu, labi startēt telpu futbola čempionātā un sagatavoties Latvijas 2.līgas vasaras čempionātam. No oktobra sākuma futbolisti labi pastrādāja treniņos Stāķu sporta namā, kur kopumā piedalījās 26 spēlētāji.

Madonā spēles sākums bija smagnējs, vairāki izcili vārtu gūšanas momenti tika izniekoti. Pretinieki spēlēja asi, provocējot mūsu futbolistus. Tomēr puslaika vidū pāris minūšu laikā divus vārtus guva Mareks Kozlovskis un maisam gals bija vaļā. Turpinājumā izcēlās Arturs Zelčs un Renārs Šķenders, pirmo puslaiku noslēdzot ar 4:0. Otrajā spēles daļā divas reizes izcēlās R.Šķenders, pa reizei M.Kozlovskis un Ilgvars Jezuns (pēc izcilas kombinācijas!), spēli noslēdzot ar graujošu uzvaru 8:0. Lieliski spēli aizvadīja abi vārtsargi – Dairis Liepiņš (komandas kapteinis) un Dzintars Peksts (atvairīja 10m soda sitienu). Komandā spēlēja arī Raitis Šolins, Armands Vaičulis, Juris Mauriņš, Emīls Poļaks, Ivars Roziņš un Gvido Raivo Čipats. Par labāko spēlētāju tika atzīts A.Zelčs.

Nākamā spēle komandai 30.novembrī plkst.14.00 Stāķu SN, kad pie mums viesosies Rēzeknes BJSS/FA futbolisti. Gaidīsim visus fanus un atbalstīsim mūsu novada labākos futbolistus!