11.janvārī Gulbenes sporta centrā Latvijas sieviešu volejbola čempionātā šosezon pirmā sabraukuma spēlēs mājās aizvadīja sieviešu volejbola komanda VK Gulbene. Gulbenē tika aizvadītas četras spēles, to ietvaros gulbenietēm divas.

Pirmajā spēlē VK Gulbene tikās ar līdervienību Jelgava/LLU. Pirmajā setā jelgavnieces guva vieglu uzvaru ar rezultātu 25:14.  Otrajā setā gulbenietēm izdevās saņemties un izrādīt pretestību (17:25), tomēr galotnē Jelgavas volejbolistes izdarīja pārliecinošu izrāvienu. Vistuvāk uzvarai VK Gulbene bija trešajā setā, piekāpjoties ar rezultātu 21:25 un visā spēlē ar 0:3.

Otro maču aizvadīja Jelgava/LLU un Latvijas Universitāte. Arī šajā cīņā trīs setos (25:19, 25:19: 25:19) Jelgava izcīnīja uzvaru.

Trešajā spēlē tikās VK Gulbene un Mārupes SC. Cerētā intriga diemžēl izpalika un gulbenietēm nācās samierināties ar zaudējumu. Pirmajā setā līdzīgā cīņā ar rezultātu 22:25 Gulbenes komandai nācās atzīt pretinieču pārākumu. Otrais sets noslēdzās ar rezultātu 17:25. Lielākā intriga bija trešajā setā, tomēr arī šoreiz gulbenietes piekāpās ar rezultātu 23:25. Tādejādi VK Gulbene pēc aizvadītām septiņām LČ spēlēm turnīra tabulā atrodas sestajā pozīcijā.

Pēdējo spēli aizvadīja Mārupes SC un Latvijas Universitāte. Trīs setos (25:18; 25:18; 25:21) uzvaru svinēja Mārupe.

VK Gulbene spēles Latvijas čempionātā atkal varēs klātienē Gulbenē vērot jau 9.februārī.

Dace Anča