9.februārī Gulbenes sporta centrā Latvijas sieviešu volejbola čempionāta ietvaros mājas spēlēs aizvadīja sieviešu volejbola komanda VK Gulbene. Gulbenē tika aizvadītas trīs spēles - gulbenietēm divas. VK Gulbene ar rezultātu 3:2 izcīnīja uzvaru pār Murjāņu sporta ģimnāziju, bet mačā pret Rīgas volejbola skolas vienību piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:3.

volisvk

Pirmajā spēlē VK Gulbene tikās ar MSĢ. Mačs iesākās ar nospiedošu gulbeniešu pārsvaru (7:2), likās, ka sekos viegla uzvara. Tomēr seta galotnē pretinieces, izmantojot mājinieču “atslābumu”, ne tikai atspēlējās, bet guva uzvaru ar rezultātu 26:24. Otrajā setā Murjāņu spēlētājas, sajutušas uzvaras garšu, turpināja savu triumfu, uzvarot setā ar rezultātu 25:17. Gulbenes volejbolistēm bija pēdējā iespēja saņemties un atspēlēties, ko viņas arī darīja. Trešajā setā Gulbene bija vadībā visa seta garumā un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 25:20. Ceturtais sets risinājās daudz spraigāks, tomēr seta galotnē VK Gulbene prata nodrošināt uzvaru ar rezultātu 25:21. Pēdējā setā pārliecinošu sniegumu demonstrēja mājinieces, izcīnot uzvaru ar rezultātu 15:7 un nodrošinot uzvaru visā spēlē.

Otro maču aizvadīja MSĢ un RVS. Šajā cīņā trīs setos (25:19, 25:15: 25:16) uzvaru svinēja Rīgas volejbola skola, kas pašreiz turnīra tabulā atrodas otrajā pozīcijā.

Trešajā spēlē tikās VK Gulbene un RVS. Pirmajā setā RVS izcīnīja uzvaru pār mūsu spēlētājām ar rezultātu 25:17. Sekoja spraigs un interesants otrais sets, kurā VK Gulbene demonstrēja izcilu sniegumu. Sets ritēja punkts punktā, un tikai pašā galotnē viesu komanda nodrošināja sev uzvaru ar rezultātu 29:27. Trešajā setā atkal pārliecinošu sniegumu demonstrēja rīdzinieces, uzvarot ar 25:16 un visā spēlē ar 3:0.

VK Gulbene pēc šī sabraukuma Latvijas čempionāta ietvaros turnīra tabulā ieņem piekto pozīciju. Regulārajā čempionātā gulbenietēm atlikušās trīs cīņas, kam sekos “play off“ turnīrs.

Dace Anča