15.februārī biedrības “Gulbene wrestling” jaunie cīkstoņi piedalījās Ķekavas novada  sporta skolas rīkotajās atklātajās sacensībās brīvajā cīņā jauniešiem, kur varēja piedalīties 2006.-2008.g dzimušie cīkstoņi un 2009.g. dzimušie un jaunāki. Sacensībās piedalījās arī Igaunijas, Lietuvas un Krievijas cīkstoņi. No biedrības “Gulbene wrestling” sacensībās piedalījās seši cīkstoņi – Daniels Buliņš (svara kategorijā līdz 33kg), Renārs Neilands (svara kategorijā līdz 35kg),  Kristers Gabrāns (svara kategorijā līdz 44kg) un Valters Ločmans (svara kategorijā līdz 48kg), Rihards Rakickis un Arnis Bērziņš (svara kategorijā līdz 66kg).

IMG 0258

IMG 026200

Konkurenti bija spēcīgi un daudz, kad dažās svara kategorijās bija pat 22 dalībnieki. Daudzi no mūsējiem piedzīvoja zaudējumus, bet rezultātā mūsu puiši Valters Ločmans ieguva 2.vietu, Kristers Gabrāns ieguva 3.vietu un izbaudīja sajūtu stāvēt uz apbalvošanas pjedestāla. Jāatzīst apbalvojumi tika saņemti avansā, bet viņi tos bija pelnījuši par savu pozitīvo attieksmi treniņos un vēlmi piedalīties sacensībās.    

IMG 0273

Mūsu puiši cīņas laikā aizmirsa treniņos mācīto un pieļāva daudzas kļūdas, ko pretinieki nekavējoties izmantoja un guva punktus. Mums atliek tikai trenēties un simtiem reižu atkārtot paņēmienus.

IMG 0278

Aicinām mums pievienoties jaunus dalībniekus, kuri vēlas iegūt pamatprasmes brīvajā cīņā. Treniņi notiek pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās plkst.18.00 un tās vada C kategorijas treneris brīvajā cīņā Atis Jencītis.

IMG 0284

Atis Jencītis