ez kartVeicinot veselīgu dzīvesveidu, aktivitātes svaigā gaisā, mērķtiecīgāku treniņprocesu, kā arī nezaudējot sacensību garu, Gulbenes novada Sporta pārvalde aicina ikvienu aktīva dzīvesveida piekritēju no 20.maija līdz 10.jūnija plkst.20.00 piedalīties virtuālajā skrējienā “Apkārt Stāmerienas ezeram”. 6 kilometru distanci var veikt (noskriet/noiet/nonūjot) jebkurā laikā, nepulcējoties un ievērojot 2 metru distanci, pēc tam savu finiša rezultātu reģistrējot. Dalība aktivitātē ir bez maksas.

Norise:
Noskrieniet, noejiet, nonūjojiet distanci jebkurā laikā, fiksējot savu treniņu ar kādas GPS ierīces/aplikācijas palīdzību.  Pēc tam nosūtiet savu rezultātu uz e-pastu: . Starta vietu izvēlies pats jebkurā vietā norādītajā maršrutā. Finišs ir tajā pašā vietā, kur starts. Jāskrien kartē norādītajā virzienā! Atļauts distanci veikt vairākkārt, reģistrējot savu labāko veikumu. Drīkst arī reģistrēt rezultātu vairākas reizes, vērtēsim la“Apkārt Stāmerienas ezeram!”bāko. Reģistrējot rezultātu, pievienojiet saiti uz  treniņa GPS vai kāda cita veida apliecinājumu veiktajai distancei (derēs ekrānšāviņš no sporta aplikācijas vai viedpulksteņa fotogrāfija, kurā redzama veiktā distance (karte) un tajā pavadītais laiks, piemēram, no “Endomondo”, „Garmin”, “Sports Tracker”, ‘’STRAVA’’ vai kāda cita). Šī prasība ir obligāta, tā palīdzēs mums pārliecināties par Jūsu snieguma patiesumu. Visi dalībnieki aicināti kopā ar rezultātiem iesūtīt foto no distancē redzētā vai piedzīvotā!

Vecuma grupas skrējienā:

Vīrieši

Sievietes

V13

2007. gadā dzimuši un jaunāki

S13

2007. gadā dzimušas un jaunākas

V17

2003. – 2006.g.

S17

2003. – 2006.g.

V

1971. – 2002.g.

S

1981. – 2002.g.

V50

1970.g.dzimuši un vecāki

S40

1980.g.dzimušas un vecākas

Nūjošana/Pastaiga:
VN - vīrieši, neatkarīgi no vecuma - maksimāli 2,5 (2:30:00) stundu laikā.
SN - sievietes, neatkarīgi no vecuma - maksimāli 2,5 (2:30:00) stundu laikā.

Ātrāko rezultātu īpašnieki tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām. Par balvu saņemšanu sazināsimies personīgi.

Plašāka informācija, rakstot uz e-pastu: vai zvanot uz t.26532267 (Guna), t.29499046 (Jānis).

Apļa garums 6km.Trase nebūs marķēta.

Izmantojiet publicēto karti - trases plāns/karte/skriešanas virziens:

ez kart

Piemēri rezultātu fiksēšanai (der arī info no citām aplikācijām, galvenais, lai ir redzams pavadītais laiks, karte (viss aplis), veiktās distances garums):         

ENDOMONDO - DISTANCEI JĀBŪT PRECĪZI 6KM

endo

SPORTS TRACKER - DISTANCEI JĀBŪT PRECĪZI 6KM

 polar

POLAR - DISTANCEI JĀBŪT PRECĪZI 6KM

kartt

Piedaloties virtuālajā skrējienā “Apkārt Stāmerienas ezeram”, jāievēro visi noteiktie valsts drošības pasākumi saistībā ar COVID-19 vīrusa ierobežošanu, kā arī to izmaiņas un papildinājumi! Aicinām visus izturēties atbildīgi pret savu un līdzcilvēku veselību!

 Gulbenes novada Sporta pārvalde