17.jūlijā Gulbenes stadionā notika starptautiskais meiteņu futbola turnīrs “Pavasara kauss-2020”. Šīs sacensības tradicionāli notiek aprīļa pirmajā sestdienā, bet mums zināmo apstākļu dēļ turnīru nācās pārcelt uz citu iespējamu termiņu. Piedalījās vārāk kā 60 futbolistes no četru klubu sešām komandām. FB Gulbene I komandā spēlēja Anda Katane, Ance Katane, Linda Vīksniņa, Amanda Timoško, Enija Saleniece, Diāna Vīksniņa un Nikola Mazjāne, bet FB Gulbene II komandā Kristiāna Brence, Valērija Vīksniņa, Ance Pozdņikova, Anastasija Gabrāne, Agate Katane, Monika Saleniece un Simona Krieva.

Mūsu komandu rezultāti: FB Gulbene I – FB Gulbene II 6:0; - SK Kuorsova I 5:3; SK Kuorsova II 5:0; Alūksnes BJSS 3:1; SK Barca 0:0. FB Gulbene II – SK Kuorsova I 2:1; SK Kuorsova II 5:2; Alūksnes BJSS 1:3; SK Barca 0:6. Mūsu komandas cīņās vadīja treneris Kaspars Usāns.

Tieši pēdējā spēle mūsu pirmā komanda cīnījās par pirmo vietu, bet tā ar igaunietēm noslēdzās 0:0. Pateicoties vieniem(!) vairāk gūtajiem vārtiem viešņas kļuva par turnīra uzvarētājām. Spēlē par trešo vietu mūsu otrā komanda ar 1:3 piekāpās alūksnietēm.

Turnīra noslēguma tabula

SK Barca (Puhja)        5   4  1   0      16:0     13

FB Gulbene I              5   4   1   0      19:4    13

Alūksnes BJSS            5   3   0   2       7:8       9

FB Gulbene II             5   2   0   3       8:18     6

SK Kuorsova I             5   1   0   4       9:12     3

SK Kuorsova II            5   0   0   5       2:19     0

Noslēgumā visas komandas saņēma kausus, bet visas futbolistes medaļas. Labākais treneris Andres Bokarev (SK Barca). Labāko spēlētāju balvas saņēma Heribel Toim, Saara Raide, Kristel Tihhomirov (visas SK Barca), Anda Katane, Nikola Mazjāne (abas FB Gulbene I), Viktorija Žižijana, Evelīna Jaunslaviete (abas Alūksnes BJSS), Agate Katane (FB Gulbene II), Paula Pundure (SK Kuorsova I) un Adriāna Bulinska (SK Kuorsova II). Spēles tiesāja Deniss Ciunelis un Juris Mauriņš.

Meitenes apbalvoja Latvijas Futbola federācijas ZA reģiona vadītājs Edgars Kaļva. Mūs atbalstīja Gulbenes novada pašvaldība, atbalsta centrs “Futbola ģimene”, LFF ZA reģions, ZS “Ķelmēni”, AS “Rankas piens”, SIA Skrīveru saldumi”, SIA “Vecpāpani” un SIA “DMS Sfēra”.

A.Martusevičs