22.jūlijā Gulbenes sporta centra stadionā uz Latvijas jaunatnes 15.vasaras spēļu volejbolā II posma sacensībām pulcējās 100 komandas no visiem Latvijas reģioniem: Vidzemes, Latgales, Zemgales un Kurzemes.

Tradicionāli divi atlases posmi notiek Vidzemes/Latgales reģionā – šogad abi posmi risinās Gulbenē un divi - Kurzemes/Zemgales pusē (Kuldīga un Valgunde), bet finālspēles notiks Ozolniekos. Lai iekļūtu finālsacensību dalībnieku vidū, nepieciešama dalība vismaz divos posmos.

Gulbenes novads jau četrpadsmito gadu sadarbībā ar Latvijas Volejbola federāciju organizē atlases sacensību posmus. Uzvarētāji šogad tiek noskaidroti 3 vecuma grupās meitenēm un 3 vecuma grupās zēniem.

Gulbenes novada BJSS uz vasaras volejbola spēļu II posmu bija deleģējusi vienpadsmit meiteņu komandas: 3 vienības U 11 vecumā grupā, 4 komandas U 13 grupā un 4 komandas U 15 grupā.

Augstāko pozīciju no gulbenietēm izcīnīja U 15 vecuma grupas komanda “VERI NAIS” (Sonora Ziediņa, Dace Prockalova, Alise Līva Razenovska, Viktorija Bičkovska un Miranda Rozenberga, trenere Ārija Samsonova), kas 21 komandas konkurencē ierindojās tūlīt aiz goda pjedestāla – ceturtajā vietā. Savukārt komanda “BOSIKI” ieņēma astoto vietu.

U 13 grupā meitenēm piedalījās rekordliels komandu skaits - 29 komandas, kas bija sadalītas 8 apakšgrupās. Pēc apakšgrupu spēlēm Gulbenes sporta skolas komanda “Mini Gulbene” “izgāja” kā pirmās, turpinot cīņu par 1.-8.vietu. Tomēr “krusta” spēlēs pārākas izrādījās pretinieces, kā rezultātā cīņā par 7.-8.vietu “Mini Gulbene” izcīnīja uzvaru, noslēdzot posmu augstajā septītajā pozīcijā.

U 11 meitenēm trio “Trīsvienība” piecpadsmit komandu konkurencē izcīnīja astoto vietu.

Trešais posms norisināsies Jelgavas pusē, bet ceturtais - Gulbenē, 11.augustā.

Dace Anča