24.oktobrī Gulbenes sporta centrā deviņpadsmito gadu pēc kārtas uz pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēlēm pulcējās rekordliels dalībnieku un komandu skaits - 25 komandas un aptuveni 310 dalībnieki. Netradicionālajās sporta aktivitātēs arī šogad iesaistījās jaunas dalīborganizācijas, kas pierādā, ka gulbenieši ļoti iecienījuši spēles.

 Visas dienas garumā komandu dalībnieki varēja mēroties izveicībā desmit sporta veidos. Kopvērtējumā ar 66 punktiem pārliecinoši par uzvarētājiem kļuva Gulbenes vidusskolas komanda. Otro vietu izcīnīja ROTARY + Rotaract (90.5 punkti), bet trešo vietu izcīnīja Jauniešu centrs “Bāze”(94 punkti). Ceturtajā vietā ierindojās “Skrīveru saldumi” (99.5. punkti), piektie – biedrība “Šķēps” ar 103 punktiem, bet sestie – apvienotā komanda VUGD + “Sfēra” (104 punkti).

Sporta aktivitāte „Mini handbols” tika izspēlēta pēc vienmīnuss sistēmas. Pēc kvalifikācijas spēlēm, tika izspēlētas astotdaļfināla un ceturtdaļfināla spēles. Pussfināla pirmajā mačā ar rezultātu 8:1 Gulbenes vsk sagrāva Novada domes komandu, bet otrajā pusfinālpārī Bibliotēka ar rezultātu 4:3 bija pārāka pār Rotary+Rotaract. Spelē par 1.-2.vietu ar rezultātu 6:4 Gulbenes bibliotēka svinēja uzvaru pār Gulbenes vidusskolas komandu, kļūstot par Mini handbola uzvarētājiem.

Sporta veidā „Turies!” vērtēja vienas labākās dāmas un viena kunga rezultātu. Par uzvarētājiem kļuva Sporta centra duets Larisa Cīrule un Vilnis Lamsteris. Otrie – Dimdiņi (Miroslava Širaka, Ingus Germalis), bet trešajā pozīcijā ALD automotive (Aiga Valiule un Mārtiņš Blūms).

Atrakcijā “Ak, šie taustiņi!” katras komandas divas dāmas cīnījās ar datora klaviatūras taustiņu precīzu ievietošanu. Veiksmīgākā komanda izrādījās jauniešu centrs ”Bāze”, kas uzdevumu veica 45 sekundēs. Otrajā vietā dāmu duets no salona “Raivo”, bet trešās – Sfēra + VUGD dāmas.

“Gjensidige riski” sacensībā par uzvarētājiem kļuva Skrīveru saldumi. Otrajā pozīcijā Sfēra + VUGD, bet trešie Pilsētas pārvalde + Pašvaldības policija.

Aktivitātē “Titānika gremdēšana” labākais sniegums Gjensidige Baltic AAS duetam Arnim Dzerkaļam un Initai Mačai. Otrajā vietā “Skrīveru saldumi”, bet trešie “Rubate Metal”.

„Tu to vari!” sacensībā vislabāko rezultātu sasniedza Gjensidige Baltic AAS, otrajā vietā biedrība “Šķēps”, bet trešie – Sociālais dienests.

Atrakcijā „Veiklās rociņas” vislabāk veicās Sporta centra trio. Otrajā vietā ROTARY + Rotaract, bet trešie Rubate Metal.

Sporta veidā “Tuvāk debesīm” diviem dalībniekiem bija jākāpj alpīnistu sienā. Ļoti ātri šo uzdevumu veica Sporta centra duets, otrajā pozīcijā Rotary + Rotaract, bet trešo vietu izcīnīja biedrība “Šķēps”.

Komandu vadītāju sacensībā “Kung – FU karotes” dāmu konkurencē visveiksmīgākā izrādījās Sociālā dienesta pārstāve Evija Maļiņina, otrajā vietā DUS Statoil, bet trešā Zinta Vagule (Gulbenes vsk). Kungiem nepārspēts izrādījās jaunpienācējas komandas SIA “Vējakalni A.V.” pārstāvis Ignats Safronovs. Aiz viņa otrajā vietā Raivis Pužulis (SFĒRA + VUGD), bet trešais Māris Sniķis (Rubate Metal).

Visbeidzot sacensību noslēgumā tradicionāli dalībnieki sacentās komandu stafetē. Par uzvarētājiem, tāpat kā iepriekšējā gadā, kļuva Gulbenes vidusskolas kolektīvs. Otrajā vietā Lauku atbalsta dienests, bet trešie Sociālais dienests.

                Paralēli norisinājās arī dažādas sportiskas aktivitātes bērniem, kuriem balviņas bija sagādājuši „Gjensidige Baltic” AAS, kas jau septīto gadu atbalsta šo pasākumu. Arī apbalvošanas ceremonijā „Gjensidige Baltic” AAS pārstāvis Arnis Dzerkaļs pasniedza dāvanu kartes trīs dalībniekiem dažādās nominācijās, kas bija izpelnījušies sacensību tiesnešu uzmanību.

Sacensību organizatori izsaka lielu paldies iestādēm, uzņēmumiem un organizācijām par lielo atsaucību un saliedētību. Kā arī paldies “Gjensidige Baltic AAS”, personīgi Arnim Dzerkaļam, “Ušuru dzērvenes” personīgi Aivaram Brūninam, DNF “Sfēra”, Gulbenes pilsētas pārvaldei, kā arī sporta centra un sport skolas darbiniekiem.

Uz tikšanos nākošruden divdesmitajās - jubilejas sporta spēlēs!

Dace Anča