26.septembrī 11. reizi risinājās „Egila Čakara piemiņas spēle” basketbolā, kur pirmssezonas pārbaudes mačā tikās BK Gulbenes buki un Valmiera Glass/Vidzemes augstskola-2. Ar rezultātu 69:64 (21:13; 21:7; 15:19; 12:25) uzvaru svinēja mājinieki.

Spēles pirmajā puslaikā buki demonstrēja lielisku gatavību jaunajai sezonai, iegūstot ievērojamu pārsvaru pār valmieriešiem (42:20). Šķita, ka mača liktenis jau noskaidrots, tomēr otrajā puslaikā situācija mainījās un intriga pieņēmās spēkā līdz ar tuvojošos spēles izskaņu. Mača pēdējās minūtēs valmieriešiem izdevās sadeldēt rezultāta starpību līdz divu punktu deficītam. Spēles galotnē tomēr Gulbenes buki spēja noturēt pārsvaru, izcīnot uzvaru pār Valmiera Glass/VIA-2 (69:64).

Organizatoru vārdā vislielākais paldies turnīra pastāvīgajiem atbalstītājiem SIA „Rubate” (personīgi Andim Augulim), tirdzniecības centram „Valleta” un Gulbenes novada pašvaldībai.

Jau 3.oktobrī pl.14.00 Gulbenes buki aizvadīs pirmo mājas spēli Ramirent Nacionālajā basketbola līgā, kurā tiksies ar BA Turība.