Gulbenes 93. dzimšanas dienai veltītajā aicinājumā “Izej ielās!”, kas norisinājās no 18. līdz 24.februārim, piedalījās 44 dalībnieki (16 komandas). Uzdevums bija izveidot un iziet Gulbenes pilsētas ielās maršrutu pa burtiem: “GULBENE” (G – U – L – B – E – N – E), iekļaujot ielu nosaukumus, kas sākas ar attiecīgo burtu. Kopā Gulbenes ielās un parkos tika nostaigāti/noskrieti aptuveni 328 km. Garākā distance, ko veica Gulbenes novada vidusskolas jaunieši, bija pat 18,91 km gara, bet vidējais dalībnieku izveidotais maršruta garums bija 7,5 kilometri.

25.februārī notika izloze, kurā laimīgie uzvarētāji ieguva pilsētas dzimšanas dienas torti: komanda “Stronger together” (Alessia Neri, Annette Czubaiko, Cristoph Metzler, Aiga Balode, Elīna Janovska, Paula Emīlija Janovska, Gustavs Kārlis Janovskis un četrkājainie draugi Neri un Šēra), duets (Gatis Pujāts un Rafaels Vavilins), kā arī duets (Aivis Vasiļausks un Valters Tišanovs).

Sākot ar 8.martu Gulbenes novada Sporta pārvalde atkal dodas pie novada iedzīvotājiem, aicinot ļauties jaunam izaicinājumam: “Kilometru cīņas”. Plašāka informācija sekos Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā www.gulbene.lv vai Gulbenes novada Sporta pārvaldes Facebook.com  kontā.

Dace Anča,
Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītāja
vietniece nozares jautājumos