Sports 29Gulbenes novada skolu sacensībās “Rudens kross 2021”, kas risinājās 22.septembrī Lejasciema krosa trasē,  piedalījās skolēni no sešām novada skolām: Gulbenes novada vidusskolas, Lejasciema vidusskolas, Lizuma vidusskolas, Tirzas, Rankas un Stāķu pamatskolas.

E grupā zēniem ātrākie bija Edvīns Pabērzs, Markuss Gazarovs un Dominiks Zušs (visi no Gulbenes novada vidusskolas), meitenēm Denīze Dreiškena, Reičela Kļaviņa un Beatrise Birzniece (visas no Gulbenes novada vidusskolas).

D grupā zēniem medaļas izcīnīja Artūrs Briedis, Niks Ronis (abi no Gulbenes novada vidusskolas) un Ričards Balodis (Tirzas pamatskola), meitenēm – Ksenija Oņiskiva,  (Lizuma vidusskola), Alise Kalniņa (Gulbenes novada vidusskola) un Marta Žīgure (Lejasciema vidusskola).

C grupā zēniem nepārspēti palika Alvis Tučs (Gulbenes novada vidusskola), Andris Livčāns (Lizuma vidusskola) un Matīss Salmiņš (Lejasciema vidusskola), meitenēm – Sintija Birzniece, Laura Kallase un Džūlija Ļisicina (visas no Gulbenes novada vidusskolas).

Sports 2

Sports 40

Sports 42

Sports 55

Sports 57

Sports 60

Sports 65

Sports 68

Sports 76

Sports 80

Sports 82

Sports 85

Sports 4

Sports 7

B grupā zēniem pirmais Dairis Rūniks (Gulbenes novada vidusskola), otrais Pauls Šrēders (Tirzas pamatskola), trešais Rainers Pauls Pops (Lizuma vidusskola), meitenēm – Ieva Kalniņa (Gulbenes novada vidusskola), Anna Nikola Berkolde (Lejasciema vidusskola) un Daniela Baltiņa (Lizuma vidusskola).

A grupas līderi Normunds Zaharāns (Gulbenes novada vidusskola) un Elvis Dambrovs (Lejasciema vidusskola), meitenēm – Rēzija Ziediņa un Loreta Kalniņa (abas no Gulbenes novada vidusskolas).

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola saka paldies Lejasciema pagasta pārvaldei un Lejasciema vidusskolai par krosa trases sagatavošanu sacensībām, kā arī skolēniem un sporta skolotājiem, kurus nebaidīja vēsais laiks, bet vadīja sacensību gars.

Jana Igaviņa, Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste