Olimpiskais menesisMēneša garumā sporta pārvalde piedāvā iespēju piedalīties 5 sportiskās aktivitātēs - sacensībās, par katru saņemot simbolisku Olimpisko apli. Visi, kas veikuši 5 Olimpiskos apļus, piedalās 5 balvu izlozē.
23.MARTS – OLIMPISKĀ MĒNEŠA ATKLĀŠANA Olimpiskā karoga pacelšana pagastu/pilsētas centrā.
Pl.10:00 Gulbenes novada skolu sacensības volejbolā.

8.APRĪLIS – ORIENTĒŠANĀS JEB "ZAĻAIS APLIS"
Orientēšanās sacensības Gulbenē - Spārītes parkā no pl.15.00-19.00
Vai Olimpiskā mēneša ietvaros orientējies Gulbenē vai kādā no Gulbenes novada pagastos izveidotajiem foto orientēšanās maršrutiem, to fiksējot ar sporta aplikācijas palīdzību un nosūtot paveikto Sporta pārvaldei.

Saite uz foto orientēšanās maršrutiem ŠEIT

16.APRĪLIS – MIERA PĀRGĀJIENS APKĀRT KAĻŅA EZERAM JEB "ZILAIS APLIS"
Pl.11.00 "Miera pārgājiens apkārt Kaļņa ezeram” - 9 km. Vai visa mēneša garumā izvēlies kādu Gulbenes novada ezeru, kuram apiet apkārt, to fiksējot ar sporta aplikācijas palīdzību un iesūtot Sporta pārvaldei.

22.APRĪLIS – OLIMPISKĀ VINGROŠANAS KOMPLEKSA IZPILDE JEB "SARKANAIS APLIS"
Olimpiskās dienas ietvaros kopīga Olimpiskā vingrošanas kompleksa vingrošana Gulbenes stadionā pl.10.00 + Gulbenes novada skolu sacensības stafetēs + Zīmēšanas
un eseju konkursa uzvarētāju apbalvošana.
Vai mēneša garumā ikviens var iefilmēt savu Olimpiskā vingrošanas kompleksa
izpildi un iesūtīt Sporta pārvaldei.

30.APRĪLIS - RITEŅBRAUKŠANAS SACENSĪBAS "BĀNĪŠA KAUSS 2022 JEB APSTEIDZ TVAIKU!" - "MELNAIS APLIS"
Pl.11.00 riteņbraukšanas sacensības "BĀNĪŠA KAUSS 2022 - APSTEIDZ TVAIKU!" maršrutā Gulbene-Alūksne 48 km Vai mēneša garumā iespēja veikt jebkuru Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” izveidoto velo maršrutu vietnē www.visitgulbene.lv, to fiksējot ar sporta aplikācijas palīdzību un iesūtot savu veikumu Sporta pārvaldei.

1.MAIJS - SKRĒJIENS "RANKAS APĻI 2022" JEB "DZELTENAIS APLIS"
Pl.11.00 miera skrējiens "RANKAS APĻI 2022" - 3 un 6 kilometri + Olimpiskā mēneša noslēgums. Vai mēneša garumā skrien Sporta pārvaldes kādu no piedāvātajiem maršrutiem jebkurā novada pagastā, lietojot kādu no sporta aplikācijām un iesūtot savu veikumu Sporta pārvaldei vai

 Saite uz skrējiena maršrutiem Gulbenē un pagastos ŠEIT