pirtslietas01

"Pirtslietu darbnīcā"

11.februārī Rīgā norisinājās konkursa “Latvijas Labākais tirgotājs 2015” apbalvošanas pasākums. Lauku tūrisma objektu grupā uzvaras laurus plūca „Pirtslietu darbnīca” no Daukstu pagasta. Laureātu vidū bija arī viesu nams “Sonāte” no Vecstāmerienas, skaistumkopšanas salons „Tiina LUX” un “Lejas aptieka” no Gulbenes.

“Konkursam pieteiktie objekti tika izraudzīti iedzīvotāju aptaujas rezultātā, ko vasarā organizēja Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs. Apkopojot vairāk nekā 140 anketas, izkristalizējās četri objekti, kuri saņēma visvairāk iedzīvotāju balsis. Tos pieteicām konkursam. Prieks, ka visi četri ieguva balvas,” stāsta Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” direktore Iveta Kovtuņenko.

„Latvijas Labākais tirgotājs 2015” kopumā piedalījās 198 uzņēmumi. Pēc vērtēšanas 66 uzņēmumi atbilda konkursa kritērijiem, jo saņēma vismaz 92 punktus no 100. Starp tiem 20 ir no Rīgas un 46 no novadiem. Atkarībā no saņemto punktu skaita par uzvarētājiem atzīti 48 uzņēmumi, laureāta diplomus izpelnījās 17 un vienam uzņēmumam piešķirts dalībnieka diploms.

Konkursu „Latvijas Labākais tirgotājs” jau 20.reizi rīkoja Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste