Gulbenes novada jauniešu apvienība „Xalianse” Stāmerienas pagastā ir izveidojusi izlaušanās istabu „Sagandētie Ziemassvētki”. Aktivitātes apmeklētāju uzdevums ir 60 minūšu laikā, veicot dažādus tehniskus, loģikas un radošuma uzdevumus, izkļūt no istabas, kurā viņi ir ieslodzīti, un izglābt Ziemassvētkus.

„Izlaušanās istabu, kuras atklāšana notika 2.decembrī, izveidojām pašu spēkiem. Tā kā tuvojas Ziemassvētki, tad arī istabas iekārtojums un veicamie uzdevumi ir saistīti ar šiem svētkiem. Februārī plānojam mainīt tematiku. Ja veiksies labi un būs apmeklētāju interese, domāsim par vēl kādas izlaušanās istabas izveidošanu,” stāsta jauniešu apvienības „Xalianse” pārstāvis Dāvis Žuks.

Spēle ir piemērota komandai 2-4 cilvēku sastāvā. Vecuma ierobežojums nepastāv, taču bērniem līdz 14 gadu vecumam jābūt vismaz viena pieaugušā pavadībā.

Aktivitāte ir pieejama katru dienu no plkst.10:00 līdz plkst.23:00. Pirms ierašanās ir jāpiesakās pa tālruni 29259527. Rezervāciju var veikt arī mājaslapā www.xalianse.lv.

Samaksa: darba dienās līdz plkst.17:59 - 15 eiro, savukārt darba dienās pēc plkst.18:00, kā arī brīvdienās un svētku dienās - 20 eiro no komandas. Norēķināties var uz vietas skaidrā naudā.

Papildus informācija: www.xalinse.lv vai www.facebook.com/xalianse/.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste