Lai tiktos ar tām darbiniecēm, kuras pēc apģērbu šūšanas uzņēmuma SIA "Nienhaus & Lotz Lettland" slēgšanas zaudēja darbu, 10.janvārī Gulbenē ieradās trikotāžas ražošanas uzņēmuma AS “Rita” pārstāvji, lai runātu par turpmākās sadarbības iespējām. Tikšanos organizēja Gulbenes novada dome.

“Sarunas bija rezultatīvas – uzņēmuma pārstāvji klātesošajām sievietēm piedāvāja iespēju vispirms testēt savas prasmes viņu šūšanas cehā Rīgā, nodrošinot transporta un dzīvošanas izdevumus, bet pēc tam – atverot filiāli Gulbenē. Šai iespējai pieteicās trīsdesmit no četrdesmit sešām bijušajām "Nienhaus & Lotz Lettland" darbiniecēm,” informē Liāna Jansone, Gulbenes novada domes priekšsēdētāja palīdze–konsultante.

Šobrīd "Rita" ir lielākais trikotāžas ražotājs Latvijā un viens no vadošajiem ražotājiem Baltijas reģionā ar vertikāli integrētu ražošanas procesu. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 200 cilvēku, un tas nepārtraukti paplašinās, piedāvājot jaunus produktus, izmantojot salīdzināmās pētniecības un attīstības procesus jauniem tirgiem. Tā informē uzņēmuma mājas lapa www.rita.lv.

Jana Igaviņa,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste