2.oktobrī lizumniešiem īpašus svētkus sagādāja uzņēmēji, veikala “Pie kļavām” īpašnieki Janīna un Aleksandrs Ozoliņi, kuri šajā dienā vēra jaunās piebūves durvis.

Par ilgstošo sadarbību paldies vēlas teikt Lizuma kultūras darbinieki:

“Pateicoties viņiem, nu jau vairākus gadus mēs varam atnākt uz šo veikalu. Mums, kultūras nama darbiniekiem, tas ir ļoti tuvu – tā, kā aiziet  no kabineta līdz kultūras nama grimētavām. Mūsu kaimiņu klātbūtne ļoti atvieglo ikdienas darbu. Ja vajadzīga kāda saimniecībā nepieciešama lieta, tad mēs noteikti dodamies uz šejieni.  Te var atrast gandrīz visu gan elektriskās spuldzītes, gan baterijas vai kronas radio mikrofoniem, gan māla bļodas pīrāgiem, gan alus kausus Tālavas alus baudīšanai,  gan celtniecības materiālus, gan krāsu pigmentus vides objektu gatavošanai, gan daudz ko citu.

Vienmēr ļoti priecē te  iegriezties, jo saimnieki laipni mūs sagaida un palīdz atrast nepieciešamo preci. Ja tās nav, tad to noteikti pasūtīs un atvedīs nedaudz vēlāk. Tas ir tāpēc, ka viņi patiesi mīl savu darbu, lizumniešus un visus veikala apmeklētājus.

Likumsakarīgi, veikals bija jāpaplašina, jo pieauga pasūtījumu apjoms. Šīs piebūves tapšana nebūt nevedās  viegli un raiti. Viens no neatlaidīgākajiem traucēkļiem bija laika apstākļi, dāsnais lietus, kas gandrīz izbojāja padarīto.

Bet viss ir veiksmīgi noslēdzies. Novēlam lieliskajiem veikala saimniekiem un jaukajām pārdevējām daudz patīkamu brīžu garajās darba dienās, kad viss ir jāpagūst – gan jāapkalpo pircēji, gan jāizvieto prece plauktos. Viegls nav nedz vadītāja darbs, nedz pārdevēja. Mēs Jums dāvinām daļu no tā prieka, ko Jūs dāvināt mums, ieejot jūsu veikalā. Bet tam visam klāt - veiksmes maisiņu.”

Jana Igaviņa,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste