Valmieras tehnikums aicina darbā struktūrvienības vadītāja vietnieku (Rankā) no 2018.gada 1.septembra līdz 2019.gada 31.augustam.

Prasības pretendentam:

  • Augstākā pedagoģiskā izglītība
  • Labas latviešu valodas zināšanas
  • Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint
  • Prasme strādāt ar biroja un mūsdienu sakaru tehniku
  • Prasme argumentēt savu viedokli, būt uzņēmīgam, neatlaidīgam, ar iniciatīvu
  • Psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra
  • Autovadītāja apliecība B kategorija un pieredze auto vadīšanā

Galvenie darba pienākumi:

  • Organizēt Struktūrvienības mācību darbu
  • Piedalīties Struktūrvienības skolotāju slodžu sadalē
  • Analizēt un vērtēt mācību darbu un tā rezultātus, izvirzīt jaunus uzdevumus
  • Organizēt Struktūrvienības izglītojamo centralizētos, sesiju un profesionālās kvalifikācijas eksāmenus
  • Sagatavot Struktūrvienības PROF-1, PROF-2, PROF-2m u.c. atskaites
  • Konsultēt Struktūrvienības skolotājus, nodrošināt viņiem metodisko palīdzību
  • Veikt skolotāju un pedagoģisko darbinieku darba laika uzskaiti

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu
  • Pilnu slodzi – 40 h nedēļā
  • Profesionālo pilnveidi
  • Teicamus darba apstākļus

Tālrunis informācijai: 29194941

CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: līdz 2018.gada 10.augustam plkst. 16:00.