Drukāt

opelLai sniegtu kvalitatīvu auto apmācības pakalpojumu gan Gulbenes, gan tuvāko novadu iedzīvotājiem, braukšanas apmācības instruktors Vilnis Zvirgzdiņš ir realizējis projektu, kura ietvaros ir iegādāta jauna automašīna Opel Astra.

„Jaunā automašīna tiks izmantota mācību procesā. Pirmajiem kursantiem šī iespēja bija jau 22.oktobrī. Ir lieliska sajūta, ka varu nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu ar labāku automašīnu kā līdz šim. Jāteic, ka liels atbalsts bija biedrība „Sateka”, kas iedrošināja, sniedza konsultācijas, lai gala rezultāts būtu pozitīvs. Iesaku arī citiem izmantot šo iespēju! Ir labi, ka var realizēt šādus projektus. Ieguvējs ir ne tikai konkrētais uzņēmums, bet arī novada iedzīvotāji kopumā, jo tiek piedāvāts kvalitatīvs pakalpojums un attīstīta uzņēmējdarbība,” stāsta projekta realizētājs Vilnis Zvirgzdiņš.

Projekts “Kvalitatīvas auto apmācības pakalpojumu sniegšana modernizējot apmācības bāzi- pilnveidojot esošo pakalpojumu”, Nr.18-07-AL05-A019.2103-00014 realizēts ar Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu lauku attīstībai  apakšapasākumam “Darbības īstenošana  saskaņā ar sabiedrības  virzītu vietējās  attīstības stratēģiju”. Projekta attiecināmās izmaksas ir 17876 eiro ar publiskā finansējuma daļu 12513.20 eiro.

logo satek

Olita Untāla