digit28.novembrī plkst.14.00 Gulbenes novada bibliotēkas 2.stāva zālē Gulbenes novada pašvaldība organizē semināru „Dokumentu digitalizācija jeb efektīva datu aprite”. Iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot elektronisku anketu līdz 25.novembrim: https://goo.gl/forms/Co4P1Avcu7ddwJho1

Lai saglabātu savu konkurētspēju mūsdienu globālajā tirgū, uzņēmumi arvien lielāku nozīmi pievērš savu biznesa un iekšējās pārvaldes procesu efektivizācijai, tai skaitā, plaši ieviešot dažādus informācijas tehnoloģiju (IT) risinājumus.

Šie risinājumi atļauj uzņēmumiem:

  • paaugstināt savu procesu efektivitāti, ieviešot procesu automatizāciju, tādejādi saīsinot konkrētu darbību izpildes laiku, kā arī samazinot, vai pat pilnīgi izslēdzot, darbinieku iesaisti konkrētu uzdevumu veikšanā;
  • veidot jaunus, uz informācijas tehnoloģijām bāzētus, risinājumus, kas nodrošina jaunu pakalpojumu un produktu piedāvāšanu klientiem.

Bieži vien šādu mērķu sasniegšanu traucē uzņēmumā esošā duālā informācijas aprite, kad paralēli elektroniskajai informācijai, uzņēmumā ir jānodrošina arī papīra informācijas apstrādes iespējas.

Šo divu „paralēlo pasauļu” savienošanu nodrošina dokumentu un datu digitalizācijas tehnoloģijas, kuras atļauj ātri un efektīvi pārvirzīt papīra dokumentu plūsmu elektroniskajā informācijas apritē, tajā pašā laikā saglabājot papīra dokumentus, tajās sfērās kur to nosaka biznesa nepieciešamība un/vai esošās likumdošanas normas.

Seminārā ar pieredzi dalīsies SIA „DigitalStream” pārstāvis. Uzņēmums vairāk kā 15 gadus specializējas šādu dokumentu un datu digitalizācijas tehnoloģiju izstrādē un ieviešanā, kā arī dokumentu digitalizācijas pakalpojumu nodrošināšanā.

Informatīvā semināra “Dokumentu digitalizācija- jeb efektīva datu aprite” dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar pasaulē vadošo dokumentu un datu digitalizācijas risinājumu un tehnoloģiju piegādātāju- Abbyy un Kodak Alaris piedāvājumu, kā arī uzzināt par digitalizācijas pakalpojumu tirgus attīstības tendencēm, ar kurām iepazīstinās SIA “DigitalStream” un AS “Fitek” pārstāvji.

Semināra laikā darbosies arī neliels produktu expo.