Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par mākslinieku Arvi Rubeni Gulbenes novada Stāķos.

“Esot šeit, ir jādara. Tas nav viegli, bet tas ir ļoti vienkārši,” uzskata mākslinieks Arvis Rubenis, kurš veido koka izstrādājumus Gulbenes novada Stāķos.

“Tā ir brīvība. Tu pats sev esi priekšnieks, nosakot laiku, kad tu ej strādāt un kad tu ej gulēt. Tam jābūt līdzsvarā ar disciplīnu. Viscaur ir līdzsvars,” uzsver Arvis.

“Man ļoti svarīga ir vide. Šeit es jūtos labi, te ir viss, kas man ir nepieciešams, lai radītu šīs lietas. Kad tu jūties labi, tad viss sanāk un gribas darīt. Galvenais ir radīt. Mēs esam, lai radītu, mums tikai jāizvēlas, ko – emocijas vai lietas,” ir pārliecināts Arvis.

“Mana Latvija ir mana ģimene. Tā ir katra diena, ko es pavadu darot to, kas man patīk ar vislielāko prieku un atbildību. Es varu teikt – jā, es esmu Latvija.”

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

Projektu “TUESI.LV 100+” īsteno biedrība “NEXT” ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība “NEXT”.

Projekts “TUESI.LV”