SIA ''Laba prakse Cesvaine'' fizioterapijas klīnika meklē papildspēkus savai fizioterapeitu komandai Cesvainē. Ņemot vērā pieprasījumu, esam papildspēku meklējumos, lai spētu nodrošināt kvalitatīvus fizioterapijas pakalpojumus reģionā. Aicinām pievienoties mūsu komandai fizioterapeitu Cesvainē.

Piedāvājam:

  • Profesionālu un atbalstošu darba vidi
  • Profesionālu attīstību pieredzējušu fizioterapeitu vadībā
  • Attīstīt un papildināt zināšanas un prasmes
  • "up to date" praktizēšana
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, ar tendenci pieaugt (pirmos 3 mēnešus fiksēta pamatalga, pēc tam procentu likme no sniegto pakalpojumu daudzuma. Ienākumi vidēji robežās  900-1300 EUR bruto (atkarīgs no sniegto fizioterapijas pakalpojumu daudzuma)
  • Pilna darba slodze līdz 40 stundām nedēļā

Sagaidām:

  • Patiesu interesi fizioterapijā
  • Vēlmi mācīties, pilnveidoties un profesionāli attīstīties

Priecāsimies, ja kāds no Gulbenes novada fizioterapeitiem vēlētos pievienoties arī mūsu komandai Cesvainē.

Mums ir ļoti mājīgas, nesen remontētas fizioterapijas kabinetu telpas. Uzskatām, ka saskarsme, ko raksturo cieņa, izpratne un pieņemšana, cilvēciskas rūpes un omulīgas telpas palīdz atgūt līdzsvaru un aktivizēt iekšējos resursus.

Mūsu fizioterapijas prakses pacientu loks ir ļoti plašs. Piedāvājam arī mājas vizītes pacienta dzīves vietā (rūpējamies un esam atbildīgi par mūsu fizioterapeita drošību, esam izstrādājuši iekšējos noteikumus un protokolu).

Ciešā sadarbībā esam ar SIA "Laba prakse" Rīgas filiāles kolēģiem, iesaistāmies dažādos projektos, organizējam seminārus (gan iekšējos, gan citiem kolēģiem), jo uzskatām, ka uzkrātajai pieredzei un zināšanām vērtība rodas, ja ar tām dalāmies - klīniskajā darbā un starp profesionāļiem.

Ar jaunajiem kolēģiem 1x/nedēļā organizējam ''sapulcīti'' par klīniskajiem gadījumiem, tādā veidā sniedzot atbalstu, padomu un iedrošinājumu.

CV un motivācijas vēstuli iesūtīt pa e-pastu: ar norādi fizioterapeits Cesvainē. Jautājumu gadījumā zvanīt +37128760557 (Evija)

Fizioterapeite Evija Černova
SIA "Laba prakse" un SIA "Laba prakse Cesvaine"
fizioterapijas klīnikas valdes locekle