Drukāt

Skating Coast to Coast with AdoraLai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti Gulbenes novadā un noskaidrotu novada iedzīvotāju viedokli par esošo un vēlamo situāciju nozarē, atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Pilsētvides serviss” izstrādājis klientu apmierinātības aptauju. Aizpildot aptauju un norādot ieteikumus pakalpojuma uzlabošanai, ikviens uzņēmuma klients iegūst iespēju laimēt videi draudzīgu pārvietošanās līdzekli – mūsdienīgo, otro dzīvi piedzīvojušo velosipēdu-fiksīti.

Tā kā SIA “Pilsētvides serviss” ir patiešām svarīgi apzināties savu klientu viedokli par apkalpošanas un darbu izpildes kvalitāti, līdz šī gada 21. septembrim ikviens pakalpojuma lietotājs, kā juridiskas personas, tā privātpersonas, tiek aicināts sniegt savu vērtējumu, ieteikumus, ierosinājumus un atsauksmes par operatora darbību novadā. Aptaujā iegūtie dati netiks nodoti trešajām pusēm vai izmantoti ļaunprātīgiem nolūkiem, bet tiks interpretēti apkopotā veidā. Pēc iegūto datu apkopošanas rezultāti tiks prezentēti Gulbenes novada iedzīvotājiem. Vīriešu, sieviešu un bērnu fiksīša izloze tiks veikta jau šī gada 25. septembrī.

Aptauju aicinām aizpildīt šeit: https://www.visidati.lv/aptauja/1614229126/

Aptaujas anketas aizpildīšana aizņems aptuveni 5 līdz 7 minūtes laika un radīs iespēju 3 uzņēmuma klientiem iegūt savā īpašumā videi draudzīgu un stilīgu pārvietošanās rīku.

SIA “Pilsētvides serviss” informē, ka šobrīd uzņēmums aktīvi gatavojas bioloģiski degradējamo atkritumu sistēmas ieviešanai Gulbenes novadā 2021. gadā, par ko tuvākajā laikā novada iedzīvotājiem tiks vēstīts plašāk. Tāpat pašlaik tiek domāts par to, kā izglītot jaunākos novadniekus par videi draudzīgu dzīvesveidu, kā arī pielāgot un izskatīt dažādus efektīvus risinājumus pakalpojuma sniegšanai gada sniegotajā laikā.

SIA "Pilsētvides serviss" apkalpo Gulbenes novada iedzīvotājus un uzņēmējus kopš 2014. gada 18. oktobra. 2019. gada maijā, noslēdzoties kārtējam Gulbenes novada pašvaldības iepirkumam par atkritumu apsaimniekošanu, atkārtoti uzvarēja SIA “Pilsētvides serviss”, kas paredz, ka turpmākos 7 gadus uzņēmums turpinās nodrošināt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Gulbenes pilsētas un novada iedzīvotājiem. Dažādu jautājumu sakarā “Pilsētvides serviss” aicina vērsties klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 87C, Gulbenē, darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00, zvanīt pa tālruni +371 25749599, vai elektroniski – .