Šogad jauno dalībnieku uzņemšana LIAA Madonas biznesa inkubatorā notiek no 2021.gada 1. līdz 13. septembrim tikai pirmsinkubācijas programmā. Pirmsinkubācijas programma (PINK) piemērota jaunajiem uzņēmējiem un biznesa ideju autoriem, kuri ir ceļā uz sava produkta vai pakalpojuma izveidi. Ja Tev ir biznesa ideja, bet nezini, ar ko sākt, tad pirmsinkubācijas programma ir radīta tieši tev!

Visos 12 LIAA biznesa inkubatoros šī gada pavasara uzņemšanā tika pārspēts iepriekšējos gados iesniegtais pieteikumu skaits. Tādēļ aicinām - neatliec uz vēlāku laiku pieteikuma sagatavošanu! Uzņemšana pirmsinkubācijā notiek pieteikumu iesniegšanas kārtībā - tiks uzņemti pirmie 20 pieteikumu iesniedzēji. Atzīmējam, ka LIAA Madonas biznesa inkubatora darbības teritorija pēc jaunās novadu reformas ietver Madonas novadu, Gulbenes novadu, Varakļānu novadu un daļu no Aizkraukles un Jēkabpils novada.

LIAA biznesa Inkubatori ir Latvijas Republikas un Eiropas Savienības atbalsta programma, kura ir veidota, iedvesmojoties no jaunuzņēmumu biznesa kultūras un darba metodoloģijas. Tas ir pusgadu ilgs apmācību cikls, kas tiek organizēts brīvā formātā, fokusējoties uz uzņēmējiem svarīgāko zināšanu un prasmju apgūšanu. Mācības notiek vismaz divas reizes mēnesī, parasti pēcpusdienās, atbilstoši tā brīža epidemioloģiskajai situācijai - gan klātienē, gan attālināti. LIAA biznesa inkubatori ir lielākā jauno uzņēmumu kopiena un kontaktu tīkls Latvijā, tāpēc gatavo savu pieteikumu un kļūsti par kopienas dalībnieku!

26. augustā plkst. 16.00 LIAA Madonas biznesa inkubators organizē attālinātu “INFO stundu”, kur runāsim par uzņemšanu un piedāvāsim noklausīties arī "Lūst vai plīst" pieredzes stāstus no uzņēmējiem, kas piedalās vai jau noslēguši biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programmu - viesu nams "Paparde un zīle" un bērnu mēbeļu zīmols "Rūme". Pasākumā varēs uzdot jautājumus biznesa inkubatora pārstāvjiem un uzņēmējiem.

Mēs tev pastāstīsim, kā pirmsinkubācijas atbalsta programma var palīdzēt tavas biznesa idejas attīstībā!

Vairāk informācijas par biznesa inkubatoru programmu un pieteikšanās kārtību var iegūt, rakstot uz LIAA Madonas biznesa inkubatora e-pastu vai zvanot +371 62400907, kā arī LIAA tīmekļa vietnē liaa.gov.lv/lv/programmas/biznesa-inkubatori/pieteiksanas

LIAA biznesa inkubatoru programmu finansē Latvijas Republika un Eiropas Reģionālais attīstības fonds projektā “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

LIAA Madonas biznesa inkubators