Lejasciema vidusskolas, Lizuma vidusskolas, Gulbenes 2.vidusskolas un Gulbenes novada valsts ģimnāzijas pedagogiem pēdējie pāris gadi ir aizvadīti projekta „Globālās izglītības sabiedrības veidošana” zīmē.

Vairākas reizes gadā projekta līderskolotāji tiekas dažādās apmācībās. Tas notika arī 18. un 19.augustā Gulbenē, kad šajās divu dienu apmācībās par globālo kontekstu un līdzdalību, skolotāji veidoja savu izpratni par globālajiem izaicinājumiem un to ietekmi vietējā līmenī, kā arī iedvesmojās praktiskai rīcībai un vietējo izaicinājumu pārvarēšanai.

Interesanta bija arī Lāsmas Ozolas lekcija par mūsdienu pārtikas sistēmu un to ietekmi uz mūsu ikdienas dzīvi, kā arī Līgas Langrates stāsts par tiešās tirdzniecības kustību Gulbenē.

Gunta Krevica,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

logo global

Projekts „Globālās izglītības sabiedrības veidošana”, līguma Nr. DCI-NSAED/2012/287-929, tiek finansēts ar Eiropas Savienības atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Eiropas Savienībai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.