Gulbenes novada vidusskolas komanda - 2.vieta.

Gulbenes novada vidusskolas  6.klases skolniece Zane Salmiņa (trenere Inga Anča) - 2.vieta (Latvijas komandas sastāvā).

Sveķu pamatskolas skolēni:

Valdis Lemešs - 1.vieta

Kristiāns Ābele - 1.vieta

Eila Šķendere - 2.vieta

Dana Daniela Suraka - 2.vieta

Līga Paula Šrēdere - 2.vieta

Renārs Gudkovs - 4.vieta

Sveķu pamatskolas komanda (Anastasija Gabrāne, Evita Freimane, Viktorija Zariņa, Paloma Šrēdere, Jolanta Kandere, Zita Bukāte, Veronika Kivkucāne; treneris Aigars Lasis) - 1.vieta.

Gulbenes mākslas skolas audzēkņi:

Skārleta Rutka (skolotāja Rudīte Liepiņa) - 2.vieta

Laura Dārzniece (skolotāja Inese Adamoviča) - 2.vieta

Mareks Žvarts (skolotāja Rudīte Liepiņa) - Atzinība

https://gulbenesmakslasskola.lv/2023/09/13/nosledzies-konkurss-latvju-lauku-serenade/

Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestādei - piešķirts Starptautiskais Zaļais karogs un Ekoskolu vēstnieku statuss 2023./2024. mācību gadam.

 

 

 

 

 

 

 

Stāķu pirmsskolas izglītības iestādei - Starptautiskais Zaļais karogs 2023./2024. mācību gadam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Par sasniegumiem vides izglītībā, integrējot vides aizsardzības jautājumus mācību procesā, aktīvi rīkojoties vides interesēs un iesaistot apkārtējo sabiedrību.

https://videsfonds.lv/par-sasniegumiem-vides-izglitiba-ekoskolas-apbalvojumus-sanem-180-izglitibas-iestades

 

  • Sēņu čempionāts  - svētdien, 3. septembrī -  6.klases skolēni un viņu vecāki, audzinātājas iedvesmoti, piedalās sēņu čempionātā. 23, 50 kg kopā salasīto sēņu daudz vai maz? Lai izsver eksperti, bet daudz ir būt kopā ar ģimeni pie dabas saulainā rītā.
  •  Tēvu diena – 10. septembrī  - ar uzsaukumu, mans tētis ir labākais, sākas Tēvu dienas aktivitātes Stāķu parkā. Lielās dārza spēles, dāvanu gatavošanas darbnīciņa, zupas katls uz ugunskura atdzīvojas un viss top. Azarts, spēles, kopā būšanas, dāvināšanas prieks, arī svētku mielasts kā ierasts.
  • Rudens kompozīciju izstāde – no 25. septembra -  kļavlapās ierakstītās O.Vācieša un I.Ziedoņa dzejas rindas, kas uz brīdi apstājas skopas gaiteņos, lai skolēni tās atklātu savās kompozīcijās.
  • Dzejas dienu pasākums bērniem "Visas zvaigznes manis paša"– 26.septembrī - Staru bibliotēkā  iepazināmies un iemīlējām mūsu novadnieci, dzejnieci Intu Aizkalnieti, kura mūs palutināja ar sirsnīgiem , mīļiem dzejolīšiem.
  • Eiropas sporta nedēļas noslēguma pasākums – 28. septembrī, kad visu nedēļu skolēni krājuši veselības kilometrus, viņi piektdien kopīgi piedalās volejbola un futbola festivālā.
  • Miķeļdienas gadatirgus – 28. septembrī, tirgus ar raženāko dārzeņu, ogu un augļu svēršanu un mērīšanu. Darbosies pankūku kafejnīca, kā arī varēs iegādāties bazilika pesto, ko skolēni paši ir pagatavojuši no mūsu Vertikālā garšaugu un ārstniecības augu dārza.
  • Vertikālais dārzs – visu septembri - pateicoties Pasaules Dabas Fondam un Lidl Latvija atbalstam, projekta ietvaros iegādātas augu kastes, augsne, sēklas, stādi un izveidotas uzkaramas metāla pamatnes podu uzstādīšanai. Skolas tornis, kurā zaļo trīspusējais vertikālais dārzs jau saziedējis, nu varam garšaugus un ārstniecības augus izsmaržot, izgaršot un pielietot kulinārijā. To arī darām, gaidot drēgnās rudens dienas, daļu ikdienas mācību procesa laiku pavadot ārā, pētot un izzinot augus.