Koprades telpas
Attēls: koprade Ābeļu ielā Gulbenē

Koprade izveidota projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā” ietvaros, sadarbojoties Gulbenes novada pašvaldībai un Vidzemes plānošanas reģionam.

Koprade ir vieta, kuru ikviens komersants var izmantot savas komercdarbības idejas attīstīšanai – prototipu izstrāde ar 3D printeri, grafiskā planšete, foto galds un foto aprīkojums produktu fotografēšanai vai filmēšanai, dators un grafiskā programmatūra, kā arī printeris.

Kopradē vienviet līdzdarbojas Gulbenes novada pašvaldība un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecība. LIAA pārstāvniecībā Gulbenē ir iespēja izmantot koprades telpu jeb atvērto biroju, kur var gan strādāt, gan tikties ar klientiem un sadarbības partneriem, kā arī ir iespēja izmantot pieejamo biroja aprīkojumu (printeris, skeneris, aprīkojums prezentācijām u.c.).

Kopradē pieejamo studijas aprīkojumu komersanti var izmantot bez maksas.

  • Izvēlies nepieciešamo pakalpojumu

Foto tehnikas izmantošanai

3D printera, grafiskās planšetes vai foto apstrādes programmatūras izmantošana

Biroja telpas rezervācija

  • Atver kalendāru un izvēlies sev izdevīgāko datumu un laiku. Rezervāciju vēlams veikt vismaz 2 dienas pirms vēlamā datuma.
  • Saņem apstiprinājuma e-pastu no mums.
  • Nāc uz darbnīcu Koprades telpām Ozolu ielā 2A, Gulbenē, 2.stāvā.

! 3D printera, grafiskās planšetes vai datorprogrammatūras izmantošana - vienlaicīgi iespējama tikai viena no ierīcēm, jo tās visas darbojas uz vienu datoru. 

M.t. +371 29458434 Ligita Gāgane, Gulbenes centrālās administrācijas Attīstības nodaļas vadītāja
M.t. +371 28391981 Alise Rubene – Dūne, LIAA pārstāvniecības Gulbenē vecākā projekta vadītāja