latruslogo

Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Gulbenes novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas un Krievijas, kā arī Eiropas Savienības viedokli.

Projekts "Greenways Riga-Pskov" Nr. LV-RU-006. Programmas mājas lapa ir www.latruscbc.eu .

velorpEiropas Kultūras mantojuma dienās, kas 2021. gadā veltītas transportam, Balvu un Gulbenes novada pašvaldības sadarbībā ar Vidzemes tūrisma asociāciju aicina pieteikties visus interesentus “Zaļā ceļa Rīga–Pleskava” iepazīšanās atpūtas velobraucieniem 18. un 19. septembrī no Viļakas līdz Gulbenei.

Sākums: 18. septembrī plkst. 13.00. Viļakā

Maršruta garums: 18. septembrī Viļaka–Balvi: 45km, 19.septembrī Balvi–Gulbene: 38km.

Velobraucieni noteikti patiks aktīvās atpūtas cienītājiem, iepazīstot Viļakas, Balvu un Gulbenes zaļā ceļa „Rīga–Pleskava” dabas un kultūrvēsturiskos objektus. Maršruts vedīs no senās Viļakas (Marienhauzenas) līdz mežu ieskautajiem Žīguriem, pa zaļajiem ceļiem cauri Kupravai, Vīksnai līdz Balviem. 19. septembrī, no Balviem uzsākot ceļu līdz Gulbenei, pa ceļam apskatot Latvijas armijas vasaras nometni Litenē, Pededzes upes dzelzceļa tiltu un Stāmerienu. Tālāk būs iespēja turpināt ceļu ar Bānīti līdz Gulbenei.

Tehniskās un organizatoriskās nianses

  • Organizatori nodrošina pusdienas un vakariņas brauciena dalībniekiem, kuri līdz 13.09. ir reģistrējuši savu dalību braucienos. Nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts transports no Gulbenes, Balviem uz starta vietu Viļakā. Ja nepieciešams autotransports, lūgums informēt organizatorus. Izbraukšana no Gulbenes plkst.12.00.
  • Neaizmirstiet līdzi paņemt ūdens pudeli, kā arī apģērbties atbilstoši laika apstākļiem.
  • Par nakšņošanas iespējām parūpējas katrs dalībnieks pats.
  • Pieteikšanās elektroniski līdz 13. septembrim https://ej.uz/greenwaysGulbene_Vilaka

Dalība bez maksas!

Velobrauciens tiek organizēts projekta Nr. LV-RU-006 “GREENWAYS RIGA-PSKOV” (Zaļie ceļi Rīga – Pleskava) ietvaros.

Kontaktinformācija: Inese Matisāne, e-pasts: , t.28686600.

PROGRAMMA

Inese Matisāne,
Viļakas muzeja tūrisma speciāliste