Piešķirtie apbalvojumi: 

1) “Kultūras/tautas nami” - Jaungulbenes tautas nama vadītājai Sarmītei Zdanovskai un bijušajai Gulbenes kultūras centra pasākumu organizatorei Ilvitai Kļaviņai par prasmi sadarboties, oriģinālām idejām, domāšanu “ārpus rāmja” un kultūras darbinieku saliedēšanu pandēmijas laikā.

2) Amatiermāksla” - Gulbenes kultūras centra tautas lietišķās mākslas studijai “Sagša”, vadītājai Birutai Akmentiņai par izcilību, kvalitāti, meistarību, tradīciju kopšanu un radošumu klātienē un attālināti, virtuāli un reāli.

3) Bibliotēkas – Gulbenes novada bibliotēkas galvenajai bibliotekārei Jeļenai Bogdanovai par jauna bibliotēkas pakalpojuma “Pasūtīto iespieddarbu un dokumentu bezkontakta saņemšanas grāmatu pakomātā” attīstīšanu.

4) Muzeji un kultūrvēsturiskais mantojums – Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja Vēstures nodaļas vadītājai Inetai Bauerei par radošu pētniecisko darbu un muzeja atpazīstamības veicināšanu.

5) Mūzika – Gulbenes Mūzikas skolas pedagoģei Līgi Kļaviņai par aktīvu iesaistīšanos Druvienas, Lizuma un Gulbenes mūzikas dzīvē, jaunās paaudzes kultūrizglītības veicināšanu klātienē un attālināti.

6) Māksla – māksliniecei Ilonai Brektei par akvareļglezniecības tehnikas kopšanu un profesionālās mākslas vērtību popularizēšanu sabiedrībā.

Papildus tiks pasniegti arī citi apbalvojumi:

  • "Sabiedrības simpātiju balva" - Gulbenes novada Kultūras pārvaldes 2020. gada sveiciens Līgo svētkos/ filma “Teātris ap limuzīnu” (idejas autores un režisores Sarmīte Zdanovska un Ilvita Kļaviņa). Simpātiju balva tika noteikta pēc iedzīvotāju sniegtajiem ieteikumiem, kopā tika saņemti 229 ieteikumi no kuriem 46 reizes tika minēts “Teātris ap limuzīnu”.
  • "Inesītes balva" - Stradu pagasta amatierteātra “Viesistaba”, Ozolkalna amatierteātra “Spēlmaņi” režisorei Tatjanai Ābeltiņai.
  • "Mūža ieguldījumkultūrā" – Herundai Zušai par tautas deju tradīcijas un tautas lietišķās mākslas pārmantojamības veicināšanu un ilggadīgu radošo sniegumu Gulbenes novada amatiermākslā.