Projekti

Kas ir labs vasaras sākums? Saules siltums, smaidīgu cilvēku kompānija, dabas tuvums, radoša atmosfēra, iedvesmas stāsti ugunskura gaismā. Jā, tieši tik lieliski vasara iesākās 25 apmācību “LV KODS” dalībniekiem.

attels

Caur visdažādākajiem uzdevumiem iepazinām viens otru un paši sevi. Mācījāmies, cik svarīga ir spēja uzticēties un sadarboties, jo tieši komandas biedru atbalsts palīdz pārvarēt bailes no augstuma vai tumsas. Uzzinājām, ko dara skauti un gaidas Latvijā un pasaulē, ko likt somā, dodoties pārgājienā, kā pareizi veidot ugunskuru un patvērumu no lietus, kā arī citas lietas, ko varēsim izmēģināt, realizējot savas aktīvās atpūtas idejas ārpus telpām.

Otrajā apmācību daļā mēģinājām noskaidrot, kāds tad ir tipisks latvietis un kas ir tās lietas, kas mūs iedvesmo un liek lepoties ar savu valsti. Savukārt noslēgumā kopīgi vienojāmies ne tikai dziesmā, bet arī atziņā, ka šādu pasākumu noteikti var un vajag atkārtot.

Lielais un publiskais “PALDIES!” ceļo pie apmācību vadītājiem Lauma Zubule un Mārča no Latvijas Skautu un gaidu organizācijas, Arvis Rubenis, kā arī projekta organizatoriem!

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros

attels1

Laura Igaviņa