Projekti

No 12. līdz 20.maijam Anita un Kaija veica brīvprātīgo darbu Anglijā, Hemel Hempstead. Uzņemošā organizācija bija sagatavojusi plašu programmu un brīvprātīgā darba piedāvājumu, tāpēc jau pirms brauciena seniores bija informētas par to, ka būs ļoti aizraujošas un interesantas divas nedēļas.

Brīvprātīgais darbs Anglijā noslēdzies

Pirmajā nedēļa tikai veikti dažādi darbi, piemēram, kanāla tīrīšana, darbs ar bērniem rotaļu grupiņā, sakopšanas darbi kapos. Par piedāvātajiem darbiem abas seniores bija ļoti priecīgas. Visinteresantākais darbs esot bijis rotaļu grupiņā, jo  bērni ļoti atsaucīgi uzņēma seniores. Viņas kopā ar bērniem ravēja dobītes, laistīja tās un iepazina dažādus dārza darbus. Kopā pavadītais laiks bija aizraujošs!

anglija3.jpg

 

Otrajā nedēļā seniores iepazina citus darbus – papīrfabrikas grīdas krāsošanu un darbs bērnudārzā. Šajā nedēļā viņas tika uzaicinātas sniegt interviju vietējā radio, kur abas dalījās ar brīvprātīgā darba pieredzi un savām sajūtām, esot tur.

Divu nedēļu laikā bija iespēja iepazīt vietējos un citu valstu brīvprātīgos. Seniores atzīst, ka angļi ir ļoti atsaucīgi un draudzīgi cilvēki – viņiem bija iespēja iepazīties ar diviem angļu brīvprātīgajiem, kas 2.jūnijā ieradīsies Gulbenē un veiks divu nedēļu brīvprātīgo darbu.

anglija4.jpg

Atgriežoties no brīvprātīgā darba Anglijā, Anita Un Kaija atzina, ka labprāt turpinātu vietējo brīvprātīgo darbu tepat Gulbenē kā arī labprāt dalītos savā pieredzē par piedzīvoto Anglijā.

“Patiešām tas bija lielisks piedzīvojums, ko iesakām izbaudīt katram!” tā atzīst abas seniores.

Aktivitātes notiek starptautiska projekta „Local and International Active Seniors” (Aktīvs seniors) Nr. 2017-1-UK01-KA204-036596 ietvaros. Projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Eiropas Savienībai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

seniors_active_web.jpg

 

co-fund_erasmus-1.jpg

 

 

Rūta Bokta