Nav iespējams nodzīvot nevienu dienu, neietekmējot vidi mums apkārt. It viss, ko mēs veicam un darām savā ikdienā, atstāj ietekmi uz apkārtējo vidi un dabu. Tas, cik lielu un kādu, atkarīgs tikai no mūsu izvēlēm. /Džeina Gudela/

 Viena no mūsu izvēlēm, kā mēs visi varam palīdzēt mūsu planētai, ir tik vienkārša – šķirot atkritumus. Jā, jā, var šķist tik vienkārša lieta, bet mēs zinām, cik liela nozīme ir katrai mazākajai darbībai, kā kopīgi varam saglabāt apkārtējo vidi un dabas krāšņumu.

Šajā mācību gadā projekta Erasmus+ “Kopā par zaļāku nākotni!” ietvaros mēs, Gulbīša pamatskolas skolēni un skolotāji, esam atkārojuši, papildinājuši savas zināšanas, kā pareizi jāšķiro atkritumi, kā atkritumu šķirošana palīdz mazināt dabas piesārņojumu, kā veicināt ilgtspējīgu dzīvesveidu, samazināt dabas resursu izmantošanu un saglabāt vidi.

Ziniet, kas ir patiešām forši? Jūs ikviens, kurš vēl nav sācis šķirot atkritumus, variet pievienoties šai super izvēlei, sākot jau šodien! Jā, tieši tā, katrs no mums var būt supervaronis un palīdzēt glābt mūsu planētu, vienkārši šķirojot atkritumus savā mājā. Kā pareizi šķirot atkritumus, lasi www.zalajosta.lv.

 Veidosim kopā zaļāku un jaukāku nākotni visiem!