Projekti
Bilde

Jau vairākus gadus oktobra otrā nedēļa pieder Karjeras nedēļas aktivitātēm visu vecumposmu bērniem un jauniešiem. Šogad tā Gulbenes novadā notiks no 8. līdz 12.oktobrim. Nedēļas moto “Vadi savu karjeru pats!” jau pasaka priekšā, ka aktivitātes būs saistītas  ar  karjeras  vadības prasmju attīstīšanu. Aicinām iepazīties ar plānotajiem pasākumiem un, protams, tos arī apmeklēt!

PROGRAMMA

8.oktobrī Karjeras nedēļas starta pasākumi visās novada skolās.

9.oktobrī VIAA (Valsts izglītības attīstības aģentūra) rīkots kampaņas pasākumus  ar "K- komandu"  un virtuālās realitātes “laika mašīnu karjerai” Gulbenes 2. vidusskolā no pl. 13.00. Piedalās  Gulbenes 2. vidusskolas skolēni. Atbildīgā Raisa Raga.

9.oktobrī Karjeras diena “Būvē savu karjeras ceļu pats!” Gulbenes kultūras centrā no pl.12.30 līdz 14.00. Interaktīvs pasākums-izstāde, iespēja iepazīties ar vidējās un vidējās profesionālās izglītības iespējām Latvijā. Būs iedvesmas, pieredzes un profesiju stāsti, kā arī tikšanās ar Sabīni Berezinu un Rassell. Piedalās Gulbenes novada 7.-9.klašu skolēni. Atbildīgā J. Zirne, e-pasts: jolanta.zirne@gulbene.lv, tālr. nr. 28722204.

10.oktobrī Karjeras spēles “Vai jābūvē karjera jau sākumskolā?” Gulbenes sporta centrā no pl.10.00 līdz 12.00 Gulbenes novada 1.-6.klašu skolēnu komandām. Atbildīgā Dace Anča, e-pasts: dace.anca@inbox.lv, tālr. nr. 29295359.

10.oktobrī VIAA organizētais seminārs vecāko klašu skolēniem – medicīnas nozares interesentiem “Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē” Gulbenes novada JC “Bāze” no pl.10.00 līdz 14.00. Atbildīgā J. Zirne, e-pasts: jolanta.zirne@gulbene.lv, tālr. nr. 28722204.

Elektroniska reģistrēšanās:
skolēniem: https://ej.uz/ttno,
skolotājiem: https://ej.uz/xq9z

10.oktobrī spēļu metodikas pedagogiem skolēnu karjeras vadības prasmju attīstīšanai "Izaugsme caur spēlēm" Gulbenes novada JC “Bāze” no pl.13.00  līdz 17.00. Vada Lauma Žubule un Ieva Elvīra Garjāne.

Elektroniska reģistrēšanās skolotājiem: https://ej.uz/g5f2

10.oktobrī Atvērto durvju diena Gulbenes novada uzņēmumos (uzņēmumu saraksts un sīkāka informācija sekos), atbildīgā Liena Kazāka, e-pasts: liena.kazaka@gulbene.lv, tālr. nr. 28609883.

10.oktobrī VIAA organizētā reģionālā diskusija  Cēsīs vidusskolu skolēniem par karjeras attīstības atbalsta īstenošanu. Piedalās Gulbenes novada 10.-12.klašu skolēni. Atbildīgā J. Zirne, e-pasts: jolanta.zirne@gulbene.lv, tālr. Nr. 28722204.

Elektroniska reģistrēšanās skolēniem: https://ej.uz/dimr

11.oktobrī Pateicības pasākums brīvprātīgā darba veicējiem “Parole- brīvprātīgi” Gulbenes kultūras centrā pl. 17.30.

12.oktobrī gadskārtējā VIAA organizētā konference“ Mērķtiecīga karjeras attīstības atbalsta pilnveide izglītības iestādēs” Rīgā pedagogiem karjeras konsultantiem-pedagogiem un pašvaldību pārstāvjiem.

Kontaktinformācija: Gulbenes novada Karjeras nedēļas koordinatore Jolanta Zirne, e-pasts: jolanta.zirne@gulbene.lv.

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kas aktualizē savlaicīgas un apzinātas tālākās izglītības un karjeras izvēles nozīmi veiksmīgas personiskās dzīves veidošanā.

Tās laikā jauniešiem ir iespēja: iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas.

Pasākums tiks fotografēts/filmēts, iegūtie dati tiks izmantoti publicitātes nolūkam.

Aktivitātes organizētas projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Nr. 8.3.5.0./16/I/001.

Bilde