Lielā Talka Pašvaldība informē Vide
Attēls: Lielā Talka 27. aprīlī

KAD UN CIKOS?
Lielā Talka norisināsies sestdien, 27. aprīlī, no plkst. 9.00 līdz 15.00 vienlaicīgi visā Latvijā!

KUR TALKOT?

Par talkošanas vietu jautā  pašvaldībā Lielās Talkas koordinatoram: Gulbenes novada pašvaldībā: Dacei Kuršai: t. +371 26173113, dace.kursa@gulbene.lv   vai noskaidro Lielās Talkas kartē!

Kolektīvās talkas: tas iespējams pieteikt ar talkas koordinatora palīdzību un reģistrēties Lielās Talkas kartē! 

SOLO talkas (ieskaitot ĢIMENES un DUO talkas)  
Lielās Talkas dienā iespējams talkot arī individuāli – SOLO talkā vai ģimenes lokā. Tie, kuri vēlas doties dabā un talkot vienatnē vai šaurā lokā, aicināti rīkot SOLO TALKAS. Tās jāpiesaka SOLO Talkas kartē, tādā veidā pievienojoties lielajam Latvijas talkotāju pulkam. SOLO talkotājiem pašiem jānogādā maiss ar savāktajiem atkritumiem uz konteineru blakus  Eko laukumam 1.Maija ielā 6, Gulbenē , vai jāsazinās ar talkas koordinatoru. 

ŠOGAD GULBENES NOVADA PAŠVALDĪBA aicina ikvienu pievienoties pašvaldības organizētajā talkā, kas norisināsies  Gulbenē pie Spārītes parka stāvvietu laukuma - Blaumaņa ielā 29C. Sakopsim teritoriju, vāksim atkritumus.  Talkas sākums plkst. 9:00 stāvlaukumā.

Dodoties talkot, aicinām saģērbties atbilstoši laika apstākļiem un plānotajiem darbiem, noteikti nākot uz talku aiciniet līdzi  ģimeni, draugus, radus, darba kolēģus, kaimiņus un pats svarīgākais – darba prieku! Talkas nobeigumā ap plkst. 12:00 būs kopīga “Spēka zupas” baudīšana. 

Talkas dienā -  27.aprīlī talkas maisus varēs personīgi aizvest uz lielo konteineru, kas atradīsies blakus Eko laukumam 1.maija ielā 6,  kura darba laiks šajā dienā būs no plkst. 9:00- 17:00.

Atgādinām, ka  Eko laukumā 1.Maija ielā 6, Gulbenē jau šobrīd, bez maksas var nodot:

- nederīgas elektriskās un elektroniskās iekārtas: ledusskapjus veļas un trauku mazgājamās mašīnas, elektriskās krāsniņas un radiatorus, putekļu sūcējus, datorus, monitorus u.t.t..

tekstila izstrādājumus šķirošanas konteineros drīkst ievietot nevajadzīgos apģērbus, apavus un mājas tekstilu (piemēram, aizkarus, gultasveļu u.tml.).

- Lielgabarīta atkritumus (mēbeles, matračus, paklājus utml)

KUR SAŅEMT ATKRITUMU MAISUS?

Lielās Talkas atkritumu maisus talcinieki varēs saņemt, bez maksas, pagastu pārvaldēs un pilsētā – Ābeļu ielā 2- iekšpagalmā, iepriekš sazinoties ar Daci Kuršu t.nr. 26173113 vai pagasta pārvaldes vadītāju. Talkas laikā atkritumu vākšana notiek tikai izsniegtajos maisos. Individuālo talku dalībnieki no 22. aprīļa maisus var saņemt RIMI veikalos

KUR ATSTĀT PIEPILDĪTOS MAISUS?

Savus piepildītos maisus atstāj TIKAI reģistrētajā talkas vietā un par to atrašanās vietu informē talkas Atbildīgo. Neskaidrību gadījumā jāzvana  pašvaldības talkas koordinatoram.

Plašāku informāciju par Lielo Talku atradīsiet https://talkas.lv/