Darbs. Uzņēmējdarbība Grantu konkurss
Attēls: Projekta ietvaros iegādājas lieljaudas pulverkrāsošanas krāsni

Piedaloties Gulbenes novada pašvaldības projektu konkursā “Uzņēmīgi Gulbenes novadā 2023,” SIA MetWorks ir ieguvis līdzfinansējumu, kas ir  uzņēmumam ir devis iespēju ieviest jaunas un modernas iekārtas, būtiski paaugstinot tā konkurētspēju un ražošanas efektivitāti. Šis solis ir ievērojams panākums, kas apliecina uzņēmuma apņemšanos attīstīties un piedāvāt tirgū augstas kvalitātes produktus.

Projekta ietvaros SIA MetWorks iegādājās profesionālu lieljaudas pulverkrāsošanas krāsni, kas ievērojami uzlabo ikdienas ražošanas produktivitāti un nodrošina izcilu kvalitāti dažādu izstrādājumu apstrādē. Jaunā iekārta ne tikai paaugstina ražošanas ātrumu, bet arī nodrošina vienmērīgu un izturīgu krāsas pārklājumu, kas atbilst visaugstākajiem standartiem.

SIA MetWorks specializējas dažādu metāla konstrukciju, dzīvojamo un nedzīvojamo telpu kāpņu, margu, teritorijas vārtu un dažādu citu izstrādājumu projektēšanā, ražošanā, kā arī dažādu auto un mototehnikas detaļu atjaunošanā un restaurācijā.

Jaunās iekārtas ieviešana ļauj uzņēmumam paplašināt savu piedāvājumu klāstu un vēl vairāk nostiprināt savas pozīcijas tirgū.