Projekti

Lai padalītos stāstos par brīvprātīgā darba norisi Gulbenes novadā, aprīlī kopā sanāca vietējie seniori un organizācijas. Tikšanās laikā pārstāvji no Gulbenes 3.pirmsskolas izglītības iestādes „Auseklītis”, Gulbenes sākumskolas, biedrības “Krustalīces mantojums”, Gulbenes vēstures un mākslas muzeja dalījās pieredzē, kā tas ir – uzņemt brīvprātīgo savā iestādē. Tie bija veiksmīgas sadarbības stāsti, kuri noteikti vēl turpināsies.

org_sen.jpg

Piemēram, Gulbenes sākumskolā seniores vadīja  sporta stundu mazākajiem audzēkņiem, kopīgi gatavoja augļu salātus, dalījās prasmēs kartīšu gatavošanā. Savukārt ar biedrības “Krustalīces mantojums” iniciatīvu ir norisinājušās apkārtnes sakopšanas talkas, bet 3.PII “Auseklītis” izteica vēlmi pie sevis uzņemt seniorus, kuriem ir prasmes un zināšanas dārzkopībā.

Seniori, pastāstot par saviem brīvprātīga darba piedzīvojumiem, īpaši sajūsmināti bija par darbošanos sākumskolā. Tās bijušas patīkamas, sirsnīgas un pozitīvas tikšanās reizes. Skolēni bijuši ļoti atsaucīgi un labprāt iesaistījušies.

Aktivitātes notiek starptautiska projekta „Local and International Active Seniors” (Aktīvs seniors) Nr. 2017-1-UK01-KA204-036596 ietvaros. Projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Eiropas Savienībai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

seniors_active_web.jpg

 

co-fund_erasmus-1.jpg

 

 

Liene Baranovska